Search
Close this search box.
Vivacolor

Švietėjiška kampanija „Statykime kartu!“ – darbo dienomis per radijo stotį „M-1 plius“

M1 plius statykime kartu laida

Jau greitai radijo stoties M-1 plius bangomis išgirsite patarimų, kaip statybos darbus vykdyti atsakingai, o pasiklydusiems įstatymuose ar kituose teisės aktuose, Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija) išaiškinimai padės lengviau perprasti teisinį reglamentavimą. „Statykime kartu!“ – darbo dienomis nuo gegužės 22 d. per radijo stotį „M-1 plius“!

Statybos inspekcija kartu su populiariausiomis radijo stotimis ketvirtus metus vykdo švietėjišką kampaniją, kuria siekiama paskatinti gyventojus aktyviau įsitraukti į aplinkos formavimo procesus, atsakingai planuoti ir vykdyti statybos darbus, didinti visuomenės sąmoningumą bei užkirsti kelią galimiems pažeidimams.

Pernai radijo stoties „Lietus“ tiesioginiame eteryje buvo ištransliuota 60 Statybos inspekcijos informacinių pranešimų, skatinančių gyventojus pranešti apie pastebėtas savavališkas statybas, supažindinančių visuomenę su statybos ir teritorijų planavimo srities teisiniu reguliavimu, raginančių gyventojus apie galimybes aktyviau įsitraukti į aplinkos formavimo procesus, efektyviau ginti pažeistas teises, pristatytos dažniausiai gyventojų daromos klaidos, paaiškinta kaip jų išvengti. Laidos metu, t. y. tiesiogiai, Statybos inspekcijos Konsultavimo skyriaus darbuotojai suteikė daugiau kaip 26 konsultacijas radijo klausytojams su statyba susijusiais klausimais.

Radijo kampanija siekiama, kad statybos dalyviai, planuodami ir vykdydami statybos darbus, tinkamai laikytųsi teisės aktų nuostatų, o kitos institucijos, teikdamos paslaugas teritorijų planavimo ir statybos srityse, vienodai taikytų ir aiškintų galiojantį teisinį reglamentavimą.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt