Anza

Sienų dažymas

Sienų dažymas

Kai sienos dažomos viena spalva, o lubos kita, spalvų susidūrimo vietose brėžiamos „atskyrimo” linijos. Nudažomi kraštai aplink langus ir duris. Norint nubrėžti tiesią liniją tarp skirtingų spalvų, galima naudotis silpno lipnumo juosta. Lipni juosta patogi dažant grindjuostes, apie elektros instaliacijos detales, taip pat trafaretams prie sienos tvirtinti.

Sienų dažymo darbų eiliškumas siūlomas toks. Pirmiausia teptuku arba siauru voleliu 6-10 cm pločio juosta dažomos viršutinės ir apatinės sienų dalys, patalpų kampai, paviršiai prie langų ir durų. Jei sienos ar pertvaros iš plokščių su atviromis sandūromis, tai jos taip pat pirmiausia nudažomos teptuku.

Voleliu sienos pradedamos dažyti nuo viršaus horizontaliai per volelio plotį.

Normalaus aukščio sienos pirmiausia dažomos iš viršaus žemyn: nudažoma 50-60 cm aukščio ir 100 cm pločio sienos dalis, paskui apatinė sienos dalis. Iš pradžių dažai ant sienos tepami skersai ir išlyginami judesiais iš viršaus žemyn. Dažomo paviršiaus dalies plotis pasirenkamas taip, kad būtų galima suspėti nudažyti sienos apatinę dalį kol paviršius gerokai apdžius. Jeigu yra sienos elementų ar apdailos plokščių sandūrų, tai sienos paviršių galima dažyti ruožais, ribojamais sandūrų.

Kiti temos straipsniai

Tikkurila dažai

Dažų vaidmuo tvarioje statyboje

Protingi namai Anza Pro. Dažymo įrankiai Tikkurila. Dažai ir kitos dangos Protingas grindų pasirinkimas ilgam! Išskirtinės kokybės vinilinės grindys Stoun:

dažymo patarimai Vivacolor

Interjero dažymo patarimai

Protingi namai Anza Pro. Dažymo įrankiai Tikkurila. Dažai ir kitos dangos Protingas grindų pasirinkimas ilgam! Išskirtinės kokybės vinilinės grindys Stoun:

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu