Anza

„Summus Capital“ pardavimo pajamos išaugo daugiau nei trečdaliu

Summus capital

Viena didžiausių Baltijos šalyse nekilnojamojo turto investicijų grupė „Summus Capital“ pranešė apie išaugusias pardavimo pajamas – pernai jos siekė 39 milijonus eurų, palyginti su 29 milijonais eurų 2021 metais. Bendrovė taip pat skelbia apie išaugusį grynąjį pelną, 2022 metais siekusį 13,95 mln. eurų, tuo tarpu metinė balanso suma padidėjo iki 429,1 mln. eurų.

„Summus Capital“ valdybos narys Evaldas Čepulis pabrėžė, jog pernai bendrovės neaplenkė įvairūs ekonominiai iššūkiai, pradedant didėjančiomis energetikos kainomis, globaliai įsisiūbavusia infliacija ir augančiomis palūkanų normomis.

„Pernai metais pasaulio ekonomikai teko atlaikyti ne vieną smūgį – be kylančių energetikos kaštų ir infliacijos taip pat patiriame ir geopolitinę įtampą. Tačiau nepaisant visų šių iššūkių, „Summus Capital“ toliau pavyzdingai laikėsi tvaraus augimo principų. Sutelkėme dėmesį į esamo portfelio išlaikymą ir santykių su nuomininkais bei finansuotojais stiprinimą“, – sakė E. Čepulis.

„Summus Capital“ valdybos narys pasidžiaugė, jog praėjusiais metais bendrovei Rygoje pavyko įsigyti prekybos centrą „Damme“, o metų pabaigoje – parduoti gamybinį pastatą Tartu mieste. „Be to, stebėdami įtemptą ekonominę situaciją, refinansavome senesnes paskolas, taip sustiprindami savo likvidumą ir pasiruošdami galimiems ateities iššūkiams“, – pabrėžė valdybos narys.

Jo teigimu, bendrovės užsibrėžta kryptis nesikeitė – tvarumo srityje siekiama tapti pavyzdiniu lyderiu Baltijos šalyse. Esą bendrovė ir toliau pasiryžusi siekti pažangos bei efektyvumo aplinkosaugos, socialinėse ir valdymo srityse.

„Pernai pateikėme paraišką GRESB sertifikatui gauti. Tai – tarptautinė organizacija, vertinanti tvaraus investavimo praktiką ir nekilnojamojo turto savininkų ekologišką ir tvarią politiką ESG (aplinkosaugos, socialinės ir valdymo) srityje. Įvairūs GRESB nustatyti standartai jau yra integruoti į mūsų portfelio valdymą. Be to, pasižymime ir aistra tenisui – rėmėme ir toliau remsime kylančius Baltijos šalių jaunuosius tenisininkus, kuriems padedame augti visokeriopai“, – sakė Evaldas Čepulis, „Summus Capital“ valdybos narys.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu