Franke

Prasidės Šilutės plento ruožo rekonstrukcija

Prasidės Šilutės plento ruožo rekonstrukcija

Klaipėdos miesto savivaldybė pasirašė sutartį su rangovu UAB „YIT Lietuva“ dėl Šilutės plento ruožo nuo Paryžiaus Komunos gatvės iki geležinkelio pervažos, įskaitant Kauno g. ir Šilutės pl. sankryžą, rekonstravimo darbų.

Rangos darbų pirkimo konkurse dalyvavo 3 tiekėjai. Pasirinktas mažiausią kainą pasiūlęs tiekėjas, nors konkurse vertintas ir ekonominis naudingumas.

Darbų, kuriuos planuojama pradėti šių metų kovo 15 d., vertė – 2,29 mln. Eur.

Pagal sutartį bus rekonstruojamas kelio ruožas nuo Paryžiaus Komunos g. iki geležinkelio pervažos Šilutės plente. Rekonstruojamo ruožo ilgis – beveik 400 metrų.

Projekto įgyvendinimo metu bus įrengta po 3 eismo juostas kiekviena kryptimi. Dėl esamų įvažiavimų ir sankryžų, abiejose pusėse suprojektuota papildoma eismo juosta įvažiavimui/išvažiavimui iš gretimų teritorijų.

Esminis pasikeitimas – Šilutės ir Kauno g. bus keturšalė, šviesoforais reguliuojama sankryža. Taip pat bus įrengta neregių vedimo sistema abiejose kelio pusėse, įrengtas naujas apšvietimas su LED tipo šviestuvais.

Tas pats rangovas – UAB „YIT Lietuva“ yra laimėjęs konkursą dėl Tilžės g. (nuo Šilutės pl. iki geležinkelio pervažos) rekonstravimo, pertvarkant žiedinę Mokyklos g. ir Šilutės pl. sankryžą.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu