Ekoklima

Pradeda veikti Statybos sektoriaus vystymo agentūros informacinė sistema

Statybos sektoriaus vystymo agentūros sistema

Trečiadienį pilna apimtimi pradėjo veikti naujoji Statybos sektoriaus vystymo agentūros (SSVA) informacinė sistema SSVIS. Naujoje sistemoje kol kas vyksta statybos specialistų ir įmonių atestavimo procedūros. 

Ateityje SSVIS funkcionalumą planuojama plėsti, taip pat įtraukiant pastatų energinio naudingumo sertifikavimo ekspertų atestavimą.

Prisijungti prie sistemos patvirtinus savo tapatybę mobiliuoju parašu arba „Smart-ID“ programėle galima adresu https://is.ssva.lt/web/login arba svetainės viršuje paspaudę „SSVIS SAVITARNA“ bei pasirinkę zoną „Fiziniams ir juridiniams asmenims“.

Negalintiems pasinaudoti šiais prisijungimo būdais, SSVA patalpose sudaryta galimybė tvarkyti savo SSVIS paskyrą specialiai tam įrengtoje vietoje arba pateikti dokumentus įprastais būdais.

„Atestavimo procesų konsolidavimas informacinėje sistemoje – vienas esminių pokyčių ne tik skaitmenizuojant agentūros veiklą, bet ir visą statybos sektorių. Automatizuoti sprendimai leis taupyti klientų laiką, efektyvinti agentūros darbą bei užtikrinti rinkai tiekiamų paslaugų kokybę“, – teigia SSVA direktorius Aidas Vaičiulis.

Naudotojai turi galimybę per sistemą įkelti visą reikiamą informaciją, pavyzdžiui, išsilavinimo pažymėjimus, darbo patirties įrašus, įgaliojimus ir kitus su atestavimo procedūromis susijusius dokumentus. Taip pat vartotojai gali nuolat atnaujinti ir tvarkyti savo asmeninę ir profesinę informaciją.

Sėkmingai pasibaigus atestavimo procedūroms, išduodamas kvalifikacijos atestatas, įskaitant skaitmeninę kopiją ir spausdinamą versiją PDF formatu.

Kvalifikacijos peržiūros procedūrų laukiančius asmenis pasieks automatiniai išankstiniai pranešimai apie būsimą pakartotinį įvertinimą, kartu su tolesnių procedūrų instrukcijomis.

SSVIS palaiko apmokėjimų už atestavimo paslaugas apdorojimą internetu, tad klientai gali saugiai atlikti mokėjimus įvairiais būdais.

Pokyčiai palies ir įgaliotąsias organizacijas, kurios savo funkcijas nuo šiol vykdys per SSVIS sukurtą prieigos modulį.

Sistemoje bus vykdoma į įgaliotąsias organizacijas besikreipiančių atestuojamų specialistų prašymų peržiūra, atestuojamų specialistų įtraukimas į profesinių žinių mokymų grupes, profesinių žinių vertinimo rezultatų pateikimas.

Statybos sektoriaus vystymo agentūros informacija

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu