Tikkuurila

Pajėgas sujungė remonto paslaugų startuoliai „PortalPRO“ ir „GetFix“

Pajėgas sujungė remonto paslaugų startuoliai „PortalPRO“ ir „GetFix“

Susijungė du startuoliai – pajėgiausios Lietuvos e. platformos, siūlančios kvalifikuotų meistrų remonto darbų paslaugą tiek gyventojams, tiek komerciniams objektams. Suvienijus e. platformų „PortalPRO“ ir „GetFix“ pajėgas, meistrų skaičius viršijo 2000. Startuoliai tęs veiklą su „PortalPRO“ prekiniu ženklu.

Investicijos į „PortalPRO“ e. platformos, veikiančios nuo 2019 metų, vystymą sudaro daugiau nei 1 mln. eurų. Į dvejus metus dirbančio Lietuvos startuolio „GetFix“ veiklą iš viso investuota apie 100 tūkst. eurų.

Trečius metus vystoma e. platforma „PortalPRO“ jau dabar meistrų paslaugas klientams siūlo užsisakyti visiškai skaidriai ir paprastai, su aiškiais įkainiais ir suteikiama darbų garantija.

„Susijungimas su „GetFix“ leis mums ne tik patobulinti paslaugas ir pagreitinti darbų procesą. Padvigubinsime savo kvalifikuotų meistrų pajėgas, tad nuo šiol vienoje e. platformoje, vienoje vietoje, bus galima rasti net 2000 skirtingų meistrų. Taigi, visų pirma laimės klientai“, – sako „PortalPRO“ vadovas Dalius Šimaitis.

Perims patirtį

Bene svarbiausia startuolių susijungimo nauda, kurią aiškiai pajus klientai – galimybė dar greičiau surasti meistrą įvairesniems remonto darbams. Iki šiol klientai, „PortalPRO“ e. platformoje pateikę darbo užsakymą, meistrų pasiūlymų laukdavo nuo 30 minučių iki kelių valandų.

„Priartėsime prie mūsų tikslo, kad klientai sulauktų meistrų pasiūlymų iš karto – vos pateikę užsakymą“, – sako D. Šimaitis.

Sujungę pajėgas, startuoliai sustiprėjo ir smulkiuose, ir stambiuose remonto darbuose, kurių gali prireikti tiek privačiuose butuose, individualiuose namuose, tiek komercinės ar administracinės paskirties objektuose.

„GetFix“ turi daugiau darbo, orientuoto į privačius klientus, patirties. „PortalPRO“ startavo savo paslaugas pasiūliusi verslo segmento klientams, o su privačiais klientais ėmė dirbti 2021 metų pabaigoje.

„PortalPRO“ platforma yra sukurta meistrų – nuo pat pirmųjų žingsnių daugiausia dėmesio skyrėme procesams ir paslaugų kokybei. Iš „GetFifx“ perimsime ypač naudingą patirtį, kurią ši įmonė sukaupė vystydama IT sprendimus ir klientų aptarnavimą“, – vardina D. Šimaitis.

Iki šiol „PortalPRO“ specializavosi stambesniuose statybos, elektros ir santechnikos darbuose. „GetFix“ stiprybė – smulkesnių darbų, tokių kaip buitinės technikos montavimas ir pajungimas, baldų surinkimas, specialistų ratas.

Principai – tie patys

Jau netrukus abiejų startuolių meistrų pajėgumai ir patirtis bus apjungta po vieningu „PortalPRO“ ženklu. Šioje platformoje, vienoje vietoje, klientai suras išaugusios mūsų meistrų komandos paslaugas.

Didesnė meistrų konkurencija vienoje platformoje reiškia ir tai, kad įvairiausių remonto paslaugų ieškantiems klientai gali tikėtis ne tik daugiau meistrų pasiūlymų kiekvienam konkrečiam darbui, bet ir geresnių paslaugų kainų.

„Pasiūlę daugiau užsakymų meistrams, didiname tiek jų įsitraukimą, tiek ir konkurenciją. Tampame didžiausia Lietuvos e. platforma, siūlanti kvalifikuotų meistrų paslaugas įvairiausiems remonto darbams. Ir nežadame sustoti – toliau auginsime tiek meistrų ratą, tiek aptarnaujamų šalies miestų geografiją“, – teigia „GetFix“ atstovas Emilis Markulis.

„Pagrindiniai mūsų veiklos pricipai nesikeičia. Ir toliau garantuojame, kad kiekvienas „PortalPRO“ klientas čia ras kvalifikuotą meistrą, kuris skaidriai ir legaliai atliks darbus, suteiks jam garantiją ir išrašys sąskaitą. Per e. platformą remonto pagalbos ieškantys gyventojai gauna bent 1 meistro pasiūlymą darbams atlikti“, – sako D. Šimaitis.

Platus paslaugų asortimentas

Paslaugų kokybę siekianti užtikrinti „PortalPRO“ garsėja tuo, kad ypač kruopščiai tikrina kiekvieno meistro patikimumą ir kvalifikaciją. Griežtus platformos kriterijus atitinka tik penktadalis besikreipiančių meistrų, kurių remonto paslaugos yra siūlomos e. platformos klientams.

Klientai spėjo įvertinti ir darbų užsakymo e. platformoje paprastumą. Išmaniuoju įrenginiu – telefonu ar kompiuteriu – prie „PortalPRO“ prisijungę klientai nurodo reikalingus darbus ir vienu užklausimu kreipiasi į visus e. platformos meistrus. Meistrai pateikia savo pasiūlymus ir klientui belieka išsirinkti tinkamiausią.

Nei teikti darbus, nei sulaukti meistrų pasiūlymų e. platformoje nekainuoja, mat su „PortalPRO“ atsiskaitoma meistrams jau atlikus patvirtintus darbus.

Meistrų teikiamų paslaugų asortimentas – platus. Nuo smulkių, tokių kaip krano pritvirtinimas, durų taisymas, indaplovės pajungimas, rozetės sutvarkymas, iki didelės apimties darbų – šildymo sistemų, elektros instaliacijos diegimo ar viso renovacijos projekto parengimo.

Atlikta beveik 80 tūkst. darbų

Meistrai per „PortalPRO“ platformą nuo jos veiklos pradžios iš viso atliko jau daugiau nei 67 tūkst. darbų skirtinguose Lietuvos miestuose. 2021 metais įmonė atliko darbų už 7,2 mln. eurų, 2020-aisiais – už 6,3 mln. eurų.

„PortalPRO“, sėkmingai veikianti Lenkijoje ir Ispanijoje, savo veiklą ketina vystyti ir kitų šalių rinkose.

Įmonės „GetFix“ atliktų darbų skaitiklis rodo 12 tūkstančių. Iš viso daugiau nei 10 tūkst. verslo ir privačių klientų aptarnavusi kompanija 2021 metais atliko darbų už 384 tūkst. eurų.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu