Anza

„Luminor“ suteikė 2,2 mln. eurų finansavimą saulės energijos sprendimams

saulės parkas

„Luminor“ bankas suteikė 2,2 mln. eurų finansavimą privatiems ir verslo klientams saulės energijos sprendimus teikiančiai įmonei „Energia futura“. Numatyta, kad lėšos bus naudojamos apyvartinių lėšų finansavimui bei garantijų suteikimui.

„Luminor“ bankas 2023 metais įmonei „Energia futura“ suteikė 1,7 mln. eurų kredito liniją apyvartinėms lėšoms ir 0,5 mln. garantijų limitą. Jo ribose „Energia futura“ prašymu bankas galės išleisti garantijas įmonės užsakovams. Finansavimas suteiktas su „Invega“ garantijomis.

„Įmonė auga ypač sparčiai – per dvejus  metus nuo 2022 iki 2024 m. savo pajamas ji užaugino 2,5 karto iki 16,9 mln. eurų. Tokioms įmonėms, siekiančioms ir toliau tvariai plėtoti savo veiklą, itin svarbu patikimi finansiniai partneriai, todėl didžiuojamės galėdami prisidėti prie „Energia futura“ augimo bei tolimesnio saulės energijos įdarbinimo Lietuvoje. Kviečiame ir kitas įmones kreiptis dėl finansavimo su „Invega“ garantijomis“, – sako „Luminor“ banko Verslo klientų skyriaus vadovas Darius Tamašauskas.

„Džiaugiamės, kad profesionali „Energia futura“ komanda jau aštuntus metus sėkmingai prisideda prie atsinaujinančios energetikos plėtros šalyje, įgyvendindama tvarius sprendimus privatiems namams ir verslui. Įrengti saulės elektrinių sprendimus mums patiki privatūs šalies gyventojai, privatus verslas bei valstybės valdomos įmonės ir investuotojai, vystantys saulės parkus Lietuvoje. Neabejoju, kad „Luminor“ banko suteiktas 2,2 mln. eurų finansavimas apyvartinėms lėšoms ir garantijų suteikimui atvers dar daugiau galimybių įmonei įgyvendinti didesnius projektus ir prisidėti prie atsinaujinančios energetikos plėtros šalyje“, – pažymi „Energia futura“ vadovas Kęstutis Slavinskas. 

Apie „Energia futura“:

„Energia futura“ – saulės elektrinių profesionalai savo veiklą vykdantys nuo 2016 m. Įmonė specializuojasi saulės energetikos (EPC ir O&M) srityse. Teikia specializuotus ir individualizuotus saulės energijos sprendimus privatiems namams bei verslui: projektuoja saulės energetikos sistemas, atlieka jų statybos, rangos, stebėjimo, priežiūros ir kitus darbus. Įmonė nuo 2016 m. yra įvykdžiusi daugiau nei 3,5 tūkst. projektų, bendra visų instaliuotų projektų galia – 100+ MW.

Apie „Luminor“:

„Luminor“ yra pirmaujantis nepriklausomas bankas Baltijos šalyse ir trečias pagal dydį finansinių paslaugų tiekėjas regione. Mes aptarnaujame asmenų, šeimų ir verslo finansinius poreikius. Kaip ir mūsų namų rinkos – Estija, Latvija ir Lietuva – mes esame jauni, dinamiški ir žvelgiantys į ateitį. 

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu