q Lietuvos termoizoliacinių medžiagų gamintoja „BalPol“ keičia prekės ženklą: veiks BEWI vardu
Ekoklima

Lietuvos termoizoliacinių medžiagų gamintoja „BalPol“ keičia prekės ženklą: veiks BEWI vardu

Bewi

Lyderiaujanti Lietuvos termoizoliacinių medžiagų gamintoja „BalPol“ keičia prekės ženklą ir nuo kovo 1 dienos šalyje dirbs su vienos didžiausių Europoje pakuočių, techninių komponentų ir termoizoliacijos sprendimų kompanijos BEWI vardu. 

Norvegijos BEWI 100 proc. Lietuvos bendrovės „Baltijos polistirenas“ („BalPol“) akcijų įsigijo praėjusių metų rugsėjį ir teigė sieksianti tolesnio augimo Baltijos šalyse.

„Iš viso praėjusiais metais BEWI įsigijo 7 kompanijas ir taip sustiprino savo pozicijas Jungtinėje Karalystėje, Ispanijoje ir Baltijos šalyse. Taip pat išplėtėme savo produktų spektrą, sustiprinome savo pozicijas esamose rinkose ir toliau plėtojame savo perdirbimo platformą. Tai – strateginiai grupės prioritetai“, – sako Christianas Bekkenas, BEWI ASA generalinis direktorius.

Anot jo, BEWI taiko integruotą verslo modelį – nuo žaliavų ir galutinių produktų gamybos iki panaudotų medžiagų surinkimo ir perdirbimo į naujus produktus. 

BEWI Lithuania generalinis direktorius Mindaugas Velička teigia, kad bendrovės integracija į grupę leis dar efektyviau užtikrinti produktų žiediškumą ir sinergiją tarp grupės įmonių.

„Integruotas BEWI verslo modelis mums leidžia užtikrinti visišką naudojamų medžiagų žiediškumą, o tai reiškia, kad galime efektyviai naudoti išteklius ir siūlyti savo klientams aplinkai draugiškesnius sprendimus“, – pažymi M. Velička.

Pasak jo, bendrovė, būdama BEWI dalimi, galės klientams užtikrinti platesnę produktų pasiūlą, optimalias transportavimo paslaugas bei mažesnį CO2 pėdsaką. 

„Svarbu pažymėti ir tai, kad esamiems klientams prekės ženklo pasikeitimas jokių nepatogumų nesudarys – esamų užsakymų ir įsipareigojimų vykdymas išliks toks pat“, – užtikrina M. Velička.

BEWI Lietuvoje valdo dvi Utenoje ir Garliavoje įsikūrusias gamyklas. Jos gamina ir tiekia daugiasluoksnes „sandwich“ plokštes, PIR izoliacines plokštes, statybinį polistireninį putplastį, pakuotes, kitus gaminius iš polistirenininio putplasčio (EPS). Savo produkciją bendrovė parduoda Lietuvos ir Skandinavijos šalių rinkose, kuriose BEWI užėmė tvirtas pozicijas ir iki „BalPol“ įsigijimo. Šiuo metu kompanijoje Lietuvoje dirba 140 žmonių.

BEWI grupė veikia 14-oje Europos šalių ir jose valdo apie 80 gamyklų. Grupėje dirba apie 3300 darbuotojų, o jos metinė apyvarta siekia 1,5 mlrd. eurų.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu