Anza

Išrinkti gražiausiai tvarkomos aplinkos konkurso laimėtojai

Išrinkti gražiausiai tvarkomos aplinkos konkurso laimėtojai

Panevėžio miesto savivaldybės gražiausiai tvarkomos aplinkos konkurso komisija išrinko šiemečius laimėtojus. Laimėtojai buvo renkami 3 grupėse – daugiabučių, įstaigų ir įmonių bei individualių namų.

Konkurso dalyviai buvo vertinami atsižvelgiant į stiliaus vientisumą, kompleksiškumą, teritorijos estetiškumą, apželdinimo sprendimus, „draugiškumą“ aplinkai, originalių detalių panaudojimą, inovatyvumą, stilingumą ir darną su aplinka.

„Pirmą kartą komisija vienodai balsų skyrė dviem daugiabučių gyvenamųjų namų aplinkos bendrijoms, kurių įvairių augalų puikiai derančios kompozicijos džiugina ne tik čia gyvenančių, bet ir pro šalį einančių panevėžiečių akis. Daugiabučių gyvenamųjų namų grupėje laimėtojais pripažintos dvi viena šalia kitos esančios bendrijos – tai Vilniaus g. 17 ir Vilniaus g. 19. Noriu padėkoti visiems dalyviams, puoselėjantiems savo aplinką. Panevėžyje yra tikrai daug savo aplinką prižiūrinčių ir miestą gražinančių gyventojų, tad kviečiu kitąmet visus aktyviai dalyvauti šiame konkurse“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.

Nugalėtojos vardą, kaip gražiausiai aplinką tvarkanti įstaiga pelnė Panevėžio gamtos mokykla, individualių namų grupėje laimėtojais pripažinti Skynimų g. 2 savininkai. Visiems keturiems laimėtojams bus įteikti 300 Eur vertės dovanų kuponai želdiniams įsigyti, Savivaldybės atminimo dovanos. Gražiausiai tvarkomos aplinkos konkurso laimėtojai bus apdovanoti rugsėjį.

Kol Savivaldybės komisija rinko konkurso nugalėtojus, panevėžiečiai buvo kviečiami socialinio tinklo „Facebook“ Savivaldybės paskyroje balsuoti už savo favoritą – labiausiai jiems patinkančią daugiabučių namų bendrijos aplinką. Daugiausia „patinka“ paspaudimų skyrė Vilniaus g. 17 bendrijai. Nugalėtojai bus įteiktas skatinamasis prizas.

Šiuo daugiau nei dešimt metų vykstančiu konkursu siekiama ugdyti gyventojų kūrybiškumą, skatinama formuoti gražią, saugią, švarią, estetiškai patrauklią gyvenamąją aplinką.

Komunikacijos skyrius

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu