Tikkuurila

Azalijos ir jų priežiūra

Azalijos ir jų priežiūra

Azalija Rododendro sesė. Ji mėgsta saulę, rūgščią durpę.   Azalijos vienos iš nereiklaiusių sodo augalų. Jas auginti nesunku ir nepatyrusiam sodininkui Jos atsparios žiemos šalčiams ir nereikalauja dengimo.Azalijų nereikia genėti. Auga jos vidutinišku greičiu. Nuo rūšies priklauso krūmo dydis, tankumas, lapų spalva. Yra azalijų su lapais, kurie turi rausvo atspalvio. Ypač gražiai atrodo pasodintos šalia spygliuočių, pušų.

Azalijų yra be galo daug spalvų, žiedų paprastų ir pilnavidurių, vienos spalvos ir įvairiaspalviais žiedais. Žiedų būna įvairaus dydžio. Susitelkę į kekę, apvalų burbuliuką ar padriki.

Tręšiame azalijas tomis pačiomis trąšomis kaip ir rododendrus su magnolijomis. Pumpurus kitų metų žydėjimui azalijos krauna iš rudens. Todėl ypač svarbus tręšimas po žydėjimo.

UAB “Žalia svaja” prekiauja įvairaus dydžio ir spalvų azalijomis vazonėliuose. Tad kviečiame pasigrožėti ir kitais augalais bei pasiteirauti specialistų nuomonės ar konsultacijų apie rūpimus kiemo augalus.Dekoratyvinių augalų pardavimo aikštelėje Kėdainių g. 1A, Kaune.

UAB “Žalia svaja”

www.zaliasvaja.lt

Kėdainių g. 1, Kaunas

8 613 98444

Kiti temos straipsniai

Membranos ir plėvelės

Aukštos kokybės membranos ir plėvelės

Vaikų žaidimų aikštelės Statybinės ir apdailos medžiagos Želdinimo projektai, konsultacijos Tabariškių žaluma, UAB Protingi namai Sodo augalai reikalauja visokeriopos priežiūros

Pasodinto miško priežiūra

Pasodinto miško priežiūra ir apsauga

Vaikų žaidimų aikštelės Statybinės ir apdailos medžiagos Želdinimo projektai, konsultacijos Tabariškių žaluma, UAB Protingi namai Pavasarį, kaip ir kiekvienais metais,

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu