Tikkuurila

Į tualetą – pinigų

Į tualetą – pinigų

Vandalai ir vagys savivaldybės pastangas mieste įrengti kuo daugiau viešųjų tualetų paverčia niekais. Chuliganų suniokotus modernius tualetus tenka remontuoti ne vieną savaitę.

Iki šiol neveikia Kruizinių laivų terminale stovintis konteinerinis tualetas. Vandalai neseniai jį apvogė – išplėšė visą įrenginį, kuriame kaupiami pinigai už naudojimąsi tualetu.

„Toje dėžutėje gal tebuvo keli litai. Tačiau ilgapirščiai sugadino visą tualetų automatinę sistemą. Ją teks ilgai remontuoti”, – sakė Miesto tvarkymo skyriaus vyriausioji specialistė Irena Nachčiunova.

Vandalų padaryti nuostoliai siekia apie 4 tūkst. litų. Kruizinių laivų terminale tualetas buvo apvogtas jau du kartus.

„Tačiau vagių grobis dažniausiai būna labai menkas, nes didelių pinigų sumų tualetuose nesukaupiama. Monetas išimame kartą per dvi savaites. Sezono metu per tą laikotarpį susikaupia apie 30, o žiemą vos keli litai”, – sakė specialistė.

Mieste išvis yra pastatyti trys konteineriniai tualetai. Du iš jų, kurie yra Melnragėje ir Smiltynėje, veikia tik vasarą.

I.Nachčiunova džiaugėsi, kad paplūdimyje esančių tualetų dar nereikėjo remontuoti.

Tačiau prie Senosios perkėlos esantį automatinį tualetą teko jau ne kartą tvarkyti. Ilgapirščiai taip pat taikydavosi į pinigų surinkimo dėžutę. Vieną kartą vagys taip sugadino automatinę sistemą, kad jai remontuoti teko išleisti 9 tūkst. litų. Vagystės baigėsi, kai dėžutėje buvo įrengta signalizacija.

Tačiau tarsi keršydami už įrengtą apsaugą, vandalai užkišo skylutes, pro kurias metami pinigai. Todėl šiuo metu moderniausias mieste viešasis tualetas neveikia.

Kiti temos straipsniai

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu