Franke

Gyventojai pavargo nuo šiukšlių

Gyventojai pavargo nuo šiukšlių

Taikos pr. 4 namo gyventojai ir čia įsikūrusių biurų darbuotojai nebežino, kaip kovoti su nuolat po langais besimėtančiomis šiukšlėmis.

Minėtame name įsikūrusio biuro darbuotoja guodėsi, kad vaizdas už lango atrodo taip, tarsi ant žemės būtų išversta porą šiukšlių konteinerių. Šiukšlių kalnai būna ne tik po savaitgalių, bet ir darbo dienomis.

Nuolatiniai šiukšlių kalnai piktina ir pačius namo gyventojus, kurie neapsikentę surinko parašus ir kreipėsi į namą administruojančią bendrovę bei Klaipėdos miesto savivaldybę.

Gyventojai sulaukė atsakymo su pažadu artimiausiu laiku problemą išspręsti, tačiau neva nuraminti turėjęs raštas gautas senokai, o šiukšlių kalnai po langais nė kiek nesumažėjo.

UAB „Paslaugos būstui” direktorė Regina Uznienė paaiškino, kad šiukšlių problemos sprendimą užtęsė naujojo namo statyba pašonėje.

Pasak direktorės, Taikos pr. 4 namo kaimynystėje yra įsikūrusios kelios parduotuvės, besinaudojančios tais pačiais konteineriais, kaip ir gyventojai.

Čia savo automobilius dažnai palieka senojo turgaus lankytojai, kurie taip pat nevengia išmesti šiukšlių ryšulius į kieme stovinčius konteinerius.

Problemą bus bandoma spręsti konteinerius perkeliant į kitą vietą. Šiukšlių konteinerius, kuriais naudojasi gyventojai, artimiausiu metu ketinama perkelti toliau, Galinio Pylimo gatvės link, prie Taikos pr. 6 namo.

Anot R. Uznienės, bendrovės vadybininkė kaip tik dabar gyventojams išnešioja apie konteinerių perkėlimą į kitą vietą informuojančius lapelius, nes jie privalo būti susipažinę su naująja tvarka. Nuo gruodžio 1 dienos gyventojai šiukšles kratys greičiausiai jau naujoje vietoje.

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu