Franke

Globe Tree – naujiena, neturinti analogų

Globe Tree – naujiena, neturinti analogų

Jums dar nieko panašaus neteko matyti ar patirti. Nes nieko panašaus iki šiol nebuvo.

Tai radikalu, unikalu, todėl neįprasta ir skiriasi nuo visko, ką iki šiol suvokėme kaip kėdę, ant kurios sėdime. Jausmą joje sėdint galima prilyginti Harley-Davidson vairavimui – “čia aš ir tai yra mano erdvė”!

Globe Tree – pirma pasaulyje viską apimanti kilnojama namų ar biuro darbo vieta, kuriai nereikia stalo. Ji sukurta moderniam, lanksčiam ir aktyviam darbui  nešiojamu kompiuteriu ir kitais mažaisiais įrenginiais. Pradėtą gaminti tik 2013 metais,  nuo 2014 pabaigos Globe Tree jau galima išbandyti ir įsigyti Lietuvoje, salone Aktyvus sėdėjimas.

Globe Tree remiasi dviem pamatiniais principais: aktyvaus sėdėjimo ir kompaktiškumo. Užtikrinama patogi atrama, skatinanti žmogų laisvai judėti sėdint, nuolat masažuojama nugara ir visa tai padeda susikoncentruoti į darbą. Taip pat Globe Tree leidžia pilnavertiškai ir patogiai dirbti labai mažose erdvės, kur tradicinis stalas sunkiai telpa. Visa tai turi Globe Tree: mažiausia viską apimanti darbo vieta pasaulyje, puikiai užtikrinanti poilsio, darbo ir judėjimo sėdint poreikius.

Globe Tree 2011 metais sukūrė Peter Opsvik, pasaulinį pripažinimą pelnęs norvegų dizaineris. Jis taip pat sukūrė ir pritaikė praktikoje “judėjimą ir nuolatinį sėdėjimo padėties keitimą”  kaip pagrindinį darbo vietos kriterijų. Dabar ši koncepcija žinoma “aktyvaus sėdėjimo” pavadinimu ir sprendžia ilgai sėdimą darbą dirbančių žmonių problemą – nejudrų, statišką sėdėjimą pakeičia aktyvia veikla.

Peter Opsvik pasaulyje žinomas kaip vaikiškos TrippTrapp kėdės (parduota per 9 mln. vnt.), HÅG Capisco biuro kėdės bei Variable™ ir Thatsit balans® klūpimų kėdžių autorius.

“Taip, tai radikalaus dizaino produktas, visiškai naujas pasaulyje, kartu labai funkcionalus ir individualus. Pamanėme, kodėl Lietuvos žmonėms nepristačius tikrų pasaulinių naujienų, kurios, galbūt, jau šiandien praveria duris į ateities darbo vietą” – teigia įmonės “Aktyvus sėdėjimas” vadovas Vaidas Bernotas.

Plačiau apie produktą www.globe.lt

Kiti temos straipsniai

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu