Anza

ĮDĖJOS KORIDORIUI SU CLASSIC LINE DÉCOR

ĮDĖJOS KORIDORIUI SU CLASSIC LINE DÉCOR

Interjero kūrimas prasideda nuo koridoriaus, juk tai pati pirma būsto vizitinė kortele, kuri pasitinka ir šeimininkus ir svečius. Kaip įsirengsite koridorių, kiekvieno skonio reikalas, bet užmiršti šios patalpos negalima. Apie koridorių dekoravimą, apšvietimą bei baldų pasirinkimus pasakoja dizainerė Beata.

Koridoriaus dekoravimas priklauso nuo pačios erdvės ypatybių: kai kur ši patalpa turi langus, yra pakankamai erdvi, o kitur koridorius būna aklinas, tuomet erdvės įspūdis kuriamas dekoravimo detalėmis, apšvietimu. „Jei tai yra tikrai didelis koridorius, galime juos puošti ir gan gausiai: sienų dekorais, paveikslais, veidrodžiais“, – dalijasi Beata. Kalbėdama apie mažesnes patalpas dizainerė pabrėžia, kad naudojant tinkamas detales bei apšvietimą, galima sukurti iliuziją, kad patalpa yra didesnė. Tam puikiai pasitarnauja veidrodžiai.

Sienų dekorui naudojamos reljefinės apdailos juostos, jomis įprastai kuriamas klasikinis stilius, tačiau įvairūs rėmeliai dera ir moderniame, ir prabangiame ar augalinių motyvų turinčiame interjere. „Apdailinėmis sienų bei lubų juostomis galima kurti įvairiausius perėjimus nuo sienų prie lubų, kartu derinant led apšvietimą“, – pasakoja Beata.

Koridorių lubas galima dekoruoti rozetėmis, juostomis ir kitais aksesuarais. Koridorius yra praeinama zona, tad ten turi būti keli apšvietimo režimai: budintis naktinis, neerzinantis akių, kiek ryškesnis, akcentinis, (bra) ir pagrindinis. Koridoriuje tikrai neužteks vienos lemputės.

Jo apšvietimas kuriamas daugiau ant sienų. „Naudojami sieniniai šviestuvai, veidrodžiai su bra ar išraiškingesnė bra ant sienos su rėmeliu, LED apšvietimas, įleidžiami šviestuvai, kuriuos galima derinti su apvadais, taip pat galima įrengti šviečiančias grindjuostes“, – koridoriaus apšvietimo variantus aptaria Beata. Lubų dekoratyvinės juostos su paslėptu LED apšvietimu sukuria aukštesnių lubų įspūdį, erdvesnės patalpos iliuziją.

„Koridorius yra jungiamoji, praeinama namų zona, kurioje norisi estetikos, o apdaila turėtų būti išraiškinga, bet prigludusi prie sienų“, – pasakoja dizainerė. Koridoriuje baldus taip pat stengiamasi daryti integruotus: nedidelis krėslas, interjerą pagyvinantys paveikslai, išryškinti apdailos juostomis. Jeigu koridorius didesnis, jame galima integruoti spintą, ją taip pat galima dekoruoti, rinktis variantą su veidrodžiu. „Šiuo metu madinga “paslėpti” koridoriaus duris, kad patalpa atrodytų vientisiau: jų dekoravimui taip pat naudojamos reljefinės apdailos juostos, kiti aksesuarai“, – dalijasi Beata.

Nuotraukos iš dizainerės Beatos Senkevič „InterDio“ ir „IDizaino“ kurtų interjerų.

Stilingas koridorius su www.classiclinedecor.com

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu