Ekoklima

Daugiafunkcio komplekso statytojas atleidžiamas nuo žemės nuomos mokesčio

Daugiafunkcio komplekso statytojas atleidžiamas nuo žemės nuomos mokesčio

Vilniaus miesto tarybos sprendimu, daugiafunkcio komplekso koncesininkui statybos metu išnuomojama 22 ha teritorija (Ozo g. 27) ir jis atleidžiamas nuo žemės nuomos mokesčio. Taikant šiuo metu galiojantį savivaldybės nustatytą tarifą, mokestinė lengvata sudarys apie 127 tūkst. Eur.

Tarybos patvirtinta lengvata galima, jei vystomas objektas priklauso socialinę, visuomeninę, kultūrinę, sportinę veiklą vykdančioms ne pelno organizacijoms, arba juridinių asmenų objektai yra unikalūs ir/ar reikšmingi socialine, visuomenine, kultūrine ir sportine veikla.

Pagal koncesijos sutartį, projekto vystytojas neturi teisės naudoti žemės sklypo kitais nei sutartyje nurodytais tikslais.

Teisė naudotis žemės sklypu daugiafunkcio komplekso vystytojui pagal Vilniaus miesto savivaldybės administracijos 2021 m. spalio 8 d. pasirašytą koncesijos sutartį suteikiama, kiek to reikia, darbų atlikimui, paslaugų teikimui ir komercinės veiklos vykdymui.  Teisės aktai leidžia, esant poreikiui, projekto vystytoją nuo nuomos ar kito mokesčio ar bet kokio kito mokėjimo, rinkliavos ar įmokos už žemės sklypo naudojimą atleisti visą sutarties galiojimo laikotarpį.

Išnuomotoje 22 ha teritorijoje bus nutiesti inžineriniai tinklai, įkurtas 300 vietų vaikų darželis, neformaliojo švietimo sporto infrastruktūra (futbolo ir lengvosios atletikos aikštės, fiziniam aktyvumui skirtos salės ir administracinės patalpos), kultūros centras ir biblioteka, sporto muziejus ir stadionas.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu