Ekoklima

„Citadele“ bankas skolina 6,9 mln. eurų „Kaita Group“„co-living“ projektui

Citadele bankas

„Citadele“ bankas suteikė 6,9 mln. eurų finansavimą nekilnojamojo turto plėtros kompanijai „Kaita Group“. Suteiktos lėšos skirtos bendrovės finansinių įsipareigojimų refinansavimui bendro gyvenimo („co-living“) tinklo „Youston“ projekte.

2021 metais bendrovė įsigijo buvusio „Ecotel“ viešbučio pastatą Vilniuje, Slucko g. 8 ir  pertvarkė jį į 144 bendro gyvenimo („co-living“) ir  daugiau nei 1000 kv. m ploto apimančias bendradarbystės („co-working“) erdves. 

„Vilnius – augantis miestas, todėl jau dabar susiduriame su vietos naujiems gyvenamiesiems namams ir darbui trūkumu. Vertiname galimybę finansuoti projektą, kuris senos statybos pastatą pavertė naujomis moderniomis vietomis gyvenimui ir darbui, taip kurdamas papildomą vertę Vilniui ir miestiečiams“, – teigia Vaidas Žagūnis, „Citadele“ banko valdybos narys ir Verslo bankininkystės tarnybos vadovas Baltijos šalims.

Bendro gyvenimo projektų išskirtinumas – bendruomeniškumas. Gyventojai turi savo privačius kambarius, virtuvę ir vonios kambarį, tačiau gali leisti laiką su kaimynais bendrose erdvėse, pavyzdžiui, naudotis sporto sale, skaitykla, kino teatru, lauko terasomis, sauna ir kitomis erdvėmis. Didžioji gyventojų dalis yra užsienio šalių piliečiai, kurie ieško komfortiško gyvenimo ir jau yra išmėginę panašią paslaugą kitose šalyse.

Pasak „Kaita Group“ generalinio direktoriaus Ugniaus Latvio, bendradarbiavimas su vienu iš lyderiaujančių bankų atveria papildomų galimybių. 

„Būdami būsto nuomos rinkos lyderiais, ne tik plėtojame projektus nuomai, bet kartu ir brėžiame naujus gyvenimo kokybės standartus Lietuvoje ir užsienio šalyse. Finansų sektoriaus lyderių prisidėjimas prie mūsų veiklos leidžia konstatuoti, kad einame gera kryptimi, kuriame tvarius, šiuolaikiškus ir išskirtinius projektus“, – teigia U. Latvys.

„Kaita Group“, plėtojanti naujos statybos, nuomos ir būsto konversijos projektus, šiuo metu Lietuvoje valdo didžiausią 545 būsto nuomai portfelį. Šių metų pradžioje „Youston“ prekės ženklo „co-living“ projektas atidarytas Prahoje. Kitais metais dar vienas „Youston“ „co-living“ projektas duris atvers Rygoje. Bendrovė be nuomos projektų šiuo metu Vilniuje plėtoja „Haivo“ projektą Naujamiestyje, „Moods“ projektą Žirmūnuose ir aukštybinių pastatų kompleksą „Newton“ Viršuliškėse.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu