Anza

Akcijos „STOP! Palangos baseino neatiduosime!“ iniciatoriai rytoj bus priimti Prezidentūroje 

palangos baseinas

Palangos bendruomenė „Palangos santarvė“, siekdama apsaugoti miesto baseiną nuo Konkurencijos tarybos ketinimų atimti šį kurorto Savivaldybės pastatytą bendruomenei svarbų socialinį objektą iš Palangos miesto gyventojų ir perduoti jį valdyti privatininkams, parengė Kreipimąsi į šalies Prezidentą Gitaną Nausėdą. Rytoj, gruodžio 15 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus kartu su bendruomenės „Palangos santarvė“ pirmininke Daina Eimanavičiene vyksta į Vilnių, į Prezidentūrą, kur 11 val. susitiks su Prezidento komandos nariais.

Pernai gruodį bendruomenė „Palangos santarvė“ organizavo protesto akciją, kuri buvo skirta Palangos baseinui ir sanatorijai „Pušynas“ išsaugoti. Šios protesto akcijos metu bendruomenė inicijavo peticiją už baseino išsaugojimą Savivaldybės žinioje. Palaikydami iniciatyvą savo valią išreiškė net 5480 asmenų – palangiškių bei visos mūsų šalies piliečių, iš jų popierinį peticijos variantą pasirašė 2426, elektroniniu būdu – 3054 asmenys. 

Tad rytoj, nepaisant sudėtingų kelių, Palangos atstovai  iš pajūrio atvyks į sostinę ir Vilniuje, Prezidentūroje, bus įteiktas ne tik Kreipimasis į šalies Prezidentą, bet ir peticija su pusšešto tūstančio palangiškių ir aktyviai elektroniniu būdu pasisakiusių piliečių parašais. 

TAIP PAT SKAITYKITE

Ekoklima
Moderni izoliacija
Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt