Spalio 15d. Antradienis

Baltos spalvos krosnelės – namų ir vidinei harmonijai

2014 Rugpjūčio 27d.
Peržiūrų skaičius: 30362

Namų interjere šį sezoną įsivyrauja ramybės, švarumo, laisvės spalva – balta. Balta spalva namuose itin pravarti ne tik tuomet, kai erdvės mažos ir jas norime praplėsti, yra daug daugiau priežasčių ją pamėgti. Būtent tai mes pabandysime atskleisti šiame straipsnyje. Krosnelių mados taip pat seka kartu su bendra mada, tad kaip ir interjere, taip ir krosnelių gamyboje, įsivyrauja baltos spalvos krosnelės, kurios yra neutralios, lengvos, harmoningai įsiliejančios į interjerą, neskaidančios jo į dalis.

Balta krosnelė – kaip ir balta spalva – tai ir prabangos įspūdžio kūrėja. Šviesiose  namų sienose krosnelės kontūrai lyg ištirpsta ir lieka dominuoti tik ugnies liepsnos. Tai tikrai įspūdingas ir neužmirštamas vaizdas!  Tiesa, kad prabangiai atrodo ir juodos bei kitų spalvų krosnelės, bet interjere, kuriame dominuoja balta spalva dideli juodos spalvos akcentai nėra rekomenduojami. Jie griauna visą harmoniją, o juodi daiktai kartais atrodo kaip juodosios prarajos ar skylės.

Spalvos mados tikriausiai neateina be priežasties. Stresas, nuovargis, depresija, skatina žmogų ieškoti ramybės, užuovėjos, o balta spalva būtent ir yra ta spalva, kuri nuteikia pozityviai,  padeda atsikratyti neigiamų prisiminimų. Baltos spalvos krosnelės teigiamai veikdamos psichologiškai taip pat asocijuojasi su kitais teigiamais dalykais, pvz. baltu pajūriu, baltu smėliu ir tuo pačiu nuima nuovargį, nubaltina pavargusią dvasią. Balta spalva taip pat skatina abstraktų mąstymą, siekti tikslų, padeda įžengti į naują gyvenimo etapą.

Žinoma, interjere lieka spalvoti akcentai, t. y. rankšluosčiai, kilimai, paveikslai, pledai, pagalvėlės, užuolaidos, indai. Viena balta spalva gali atrodyti šaltokai ir net nuobodžiai. Be to, spalvotos detalės gali būti lengvai pakeičiamos priklausomai nuo metų laiko ir emocijų. Prie baltos spalvos interjere puikiai dera dauguma spalvų: intensyvi arba švelni mėlyna, žalia, ruda, raudona. Jos padės sušvelninti baltos spalvos intensyvumą ir suteikti jaukumo tariamam sterilumui.

Yra keletas priežasčių, dėl kurių žmonės vengia baltos spalvos. Pirma, jog baltas interjeras atrodo niekaip, bet patikėkite balta yra pakankamai ryški, skaidri ir iškalbinga spalva. Taip pat dauguma teigia, kad balta spalva nėra praktiška – ji greitai tepasi, todėl tokius baldus tenka dažniau valyti, o sienas perdažyti. Tai tiesa, bet jei žiūrėsime į baltą spalvą, kaip į priemonę, kuri mus gydo, padeda, nuteikia taip, kaip norime jaustis – kodėl gi tuomet nepasirinkus jos!

Autorius:


Modulinės akumuliacinės krosnys – naujiena šilumos rinkoje

Modulinės akumuliacinės krosnys – naujiena šilumos rinkoje

Galimybė „reguliuoti“ šilumą, o kartu ir planuoti jai skiriamas išlaidas, yra didelis pranašumas visais metų laikais. Pavasarį – taipogi, nes oro temperatūra yra nepastovi, šiltas dienas keičia šaltos, o rytai ir vakarai dar būna...


Stilinga ir naudinga – židinio ir krosnelės aksesuarai

Stilinga ir naudinga – židinio ir krosnelės aksesuarai

Moterys žino – žiemai įpusėjus parduotuvėse prasideda didieji išpardavimai. Reta kuri nepasinaudojame nuolaidomis ir nenusiperkame nors mažytės smulkmenėlės, šalikėlio ar kokio kito aksesuaro. Visai nebūtina kiekvieną sezoną atnaujinti viso...


„Nordpeis“ SALZBURG krosnys – tai šiluma, jaukumas, kokybė!

„Nordpeis“ SALZBURG krosnys – tai šiluma, jaukumas, kokybė!

Jei pasirinksite namus šildyti su šilumą kaupiančia „Nordpeis“ SALZBURG krosnimi, bus tolygiai šidomi namai, taupomi jūsų pinigai ir saugoma aplinka. Skirtingai nuo tradicinių krosnelių ar židinių, krosnys dar ilgą laiką atiduoda...


Elektrinės šildymo sistemos vonios kambariams įrengimas

Elektrinės šildymo sistemos vonios kambariams įrengimas

Įrengiant elektrinę šildymo sistemą vonios kambariuose, kad būtų išvengta nelaimių, svarbu pasirinkti tam pritaikytus elektrinius prietaisus ir tinkamai juos įrengti. Vonios kambariai yra suskirstyti į atskiras sritis, kuriose galima įrengti...


Oro tarša: dūmai išduos, „Kaminukas“ patikrins

Oro tarša: dūmai išduos, „Kaminukas“ patikrins

Nuo gruodžio visoje Lietuvoje vyksta akcija „Kaminukas“. Jos metu jau atlikta dešimtys reidų ir patikrinti keli šimtai objektų. Tokie patikrinimai tęsis bent iki kovo.


Židinys - prijaukinta šiluma daugiabutyje

Židinys - prijaukinta šiluma daugiabutyje

Tytuvėniškė Dalia Pranaitienė visą butą apšildo tik židiniu. Centralizuoto šildymo atsisakyti jai pavyko palankiai susiklosčius aplinkybėms, o daugiabutyje įsirengti židinį nedraudžiama. "Prieš 7-8 metus buvo neaišku, kas bus su Tytuvėnų...


Krosnelės su viryklėle priešpirtyje – naujoms patirtims ir atradimams

Krosnelės su viryklėle priešpirtyje – naujoms patirtims ir atradimams

Dauguma žmonių ypatingą dėmesį skiria pirčiai, jos malonumams, tačiau neretai yra pamirštamas dar vienas svarbus elementas – tai priešpirtis, kuriame iš tiesų juk ir vyksta tie tikrieji pasisėdėjimai su šeima ar draugais.


Patalpų mikroklimato sistema įrengus orinį šildymą

Patalpų mikroklimato sistema įrengus orinį šildymą

Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas, drėkinimas, sausinimas ir oro valymas - labai populiari sistema. Ji veikia daugiau kaip 60 metų ir yra sėkmingai eksploatuojama vidutinio bei šalto klimato šalyse. Sistema garantuoja optimalų patalpų...


SANTEHKOMPLEKTAS, UAB
SANTEHKOMPLEKTAS, UAB

Prekyba pramonine santechnika. Prekyba buitine santechnika. Šildymo įranga.

Karbonteko sistema, UAB
Karbonteko sistema, UAB

Carbontec - sumanesnis patalpų šildymo būdas.

IDV Group, UAB
IDV Group, UAB

Oro kondicionavimo,vėdinimo sistemų, centrinių dulkių siurblių projektavimas, pardavimas ir įrengimas. Esame oficialūs atstovai INVENTOR oro kondicionierių, Polypipe vėdinimo sistemų, DrainVac centrinių dulkių siurblių.

Fazė, UAB
Fazė, UAB

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų inžinerinių sistemų įrengimas.Elektra, silpnos srovės, ryšiai, vandentiekis, nuotekos, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas.

KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB
KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB

Krosnelės, židiniai ir krosnys aukšto energinio efektyvumo klasė A+ namams,
malkinės, židinių įrankiai ir aksesuarai...

Albau, UAB
Albau, UAB

Collomix, Warmup, Parfaitliss, Sakret, Rawlplug, maišyklė, maišytuvas, hidroizoliacija, šildomos grindys, profiliai, tinklas, smeigės, statybinės medžiagos.

Visakasnamams.lt
Visakasnamams.lt

Viskasnamams.lt - elektroninė šildymo įrangos parduotuvė

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

Santjana, UAB
Santjana, UAB

Pastatų ūkio valdymas, dujų ūkio priežiūra, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemų priežiūra, automatikos sistemų priežiūra, elektros ūkio priežiūra, šilumos ūkio priežiūra, priešgaisrinių ir gaisro gesinimo sistemų priežiūra, vandentiekio ir nuotekų sistemų priežiūra, patalpų valymas ir teritorijų priežiūra

EcoAkadis
EcoAkadis

Ecoakadis – dirbti bus lengviau!

PLUMBERA, MB
PLUMBERA, MB

mechanikos darbai-pastatų vandentiekis bei nuotekų šalinimas, šildymas (vandens iki 115 laipsnių temperatūros), vėdinimas ir oro kondicionavimas.

Ekoklima, UAB
Ekoklima, UAB

Šilumos siurbliai - Geoterminis šildymas. Šiuo metu rinkai yra pristatomi naujos kartos NIBE šilumos siurbliai, pagaminti naudojant naujausias technologijas.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
Baltyre Baltyre Baltyre Baltyre Baltyre