Rugpjūčio 18d. Sekmadienis

Baltos spalvos krosnelės – namų ir vidinei harmonijai

2014 Rugpjūčio 27d.
Peržiūrų skaičius: 30362

Namų interjere šį sezoną įsivyrauja ramybės, švarumo, laisvės spalva – balta. Balta spalva namuose itin pravarti ne tik tuomet, kai erdvės mažos ir jas norime praplėsti, yra daug daugiau priežasčių ją pamėgti. Būtent tai mes pabandysime atskleisti šiame straipsnyje. Krosnelių mados taip pat seka kartu su bendra mada, tad kaip ir interjere, taip ir krosnelių gamyboje, įsivyrauja baltos spalvos krosnelės, kurios yra neutralios, lengvos, harmoningai įsiliejančios į interjerą, neskaidančios jo į dalis.

Balta krosnelė – kaip ir balta spalva – tai ir prabangos įspūdžio kūrėja. Šviesiose  namų sienose krosnelės kontūrai lyg ištirpsta ir lieka dominuoti tik ugnies liepsnos. Tai tikrai įspūdingas ir neužmirštamas vaizdas!  Tiesa, kad prabangiai atrodo ir juodos bei kitų spalvų krosnelės, bet interjere, kuriame dominuoja balta spalva dideli juodos spalvos akcentai nėra rekomenduojami. Jie griauna visą harmoniją, o juodi daiktai kartais atrodo kaip juodosios prarajos ar skylės.

Spalvos mados tikriausiai neateina be priežasties. Stresas, nuovargis, depresija, skatina žmogų ieškoti ramybės, užuovėjos, o balta spalva būtent ir yra ta spalva, kuri nuteikia pozityviai,  padeda atsikratyti neigiamų prisiminimų. Baltos spalvos krosnelės teigiamai veikdamos psichologiškai taip pat asocijuojasi su kitais teigiamais dalykais, pvz. baltu pajūriu, baltu smėliu ir tuo pačiu nuima nuovargį, nubaltina pavargusią dvasią. Balta spalva taip pat skatina abstraktų mąstymą, siekti tikslų, padeda įžengti į naują gyvenimo etapą.

Žinoma, interjere lieka spalvoti akcentai, t. y. rankšluosčiai, kilimai, paveikslai, pledai, pagalvėlės, užuolaidos, indai. Viena balta spalva gali atrodyti šaltokai ir net nuobodžiai. Be to, spalvotos detalės gali būti lengvai pakeičiamos priklausomai nuo metų laiko ir emocijų. Prie baltos spalvos interjere puikiai dera dauguma spalvų: intensyvi arba švelni mėlyna, žalia, ruda, raudona. Jos padės sušvelninti baltos spalvos intensyvumą ir suteikti jaukumo tariamam sterilumui.

Yra keletas priežasčių, dėl kurių žmonės vengia baltos spalvos. Pirma, jog baltas interjeras atrodo niekaip, bet patikėkite balta yra pakankamai ryški, skaidri ir iškalbinga spalva. Taip pat dauguma teigia, kad balta spalva nėra praktiška – ji greitai tepasi, todėl tokius baldus tenka dažniau valyti, o sienas perdažyti. Tai tiesa, bet jei žiūrėsime į baltą spalvą, kaip į priemonę, kuri mus gydo, padeda, nuteikia taip, kaip norime jaustis – kodėl gi tuomet nepasirinkus jos!

Autorius:


Susimažinkime keliskart šilumos kainas!

Susimažinkime keliskart šilumos kainas!

Daugelį Lietuvos miestų daugiabučių namų gyventojų į neviltį varo vis didėjančios sąskaitos už šildymą ir karštą vandenį. Jos pasiekė tokias aukštumas, kad ne tik pensininkai, bet ir dirbantys žmonės yra nebepajėgūs jų apmokėti.Tai - absurdiška...


Kaminkrėtys – ne vien pasakų herojus

Kaminkrėtys – ne vien pasakų herojus

Dar visai neseniai kaminkrėtys daugeliui labiau asocijavosi su romantišku, namams laimę nešančiu pasakų herojumi, o ne su konkrečia profesija. Atrodė įprasta, kad už dūmtraukių saugumą atsakingi ugniagesiai. Tačiau, pasirodo, sovietmečiu įvesta...


Apie lituotus plokštelinius šilumokaičius

Apie lituotus plokštelinius šilumokaičius

Lituotas plokštelinis šilumokaitis – modernių novatoriškų technologijų produktas. Lituotų šilumokaičių gamyba prasidėjo tik prieš 25 metus. Masinė gamyba ir pritaikymas – tik pastaruosius 15 metų. O per paskutiniuosius 3 metus įvyko...


Oro tarša: dūmai išduos, „Kaminukas“ patikrins

Oro tarša: dūmai išduos, „Kaminukas“ patikrins

Nuo gruodžio visoje Lietuvoje vyksta akcija „Kaminukas“. Jos metu jau atlikta dešimtys reidų ir patikrinti keli šimtai objektų. Tokie patikrinimai tęsis bent iki kovo.


Geoterminis šildymas: profesionalų patarimai

Geoterminis šildymas: profesionalų patarimai

Geoterminis šildymas kilo iš Skandinavijos, ten sukaupta daugiausia šios srities patirties, be to, šios šalys apskritai pasižymi aukšta darbo kultūra ir gaminių kokybe. Geoterminio šildymo įranga efektyviau veikia tada, kai temperatūrų skirtumas...


Židinys - vienas seniausių šildymo būdų

Židinys - vienas seniausių šildymo būdų

Mūsų laikais statomės židinį būstui apšildyti, interjerui papuošti. Gera po darbo dienos pasedėti prie ugnies, atgaivinti sielą, pamiršti dienos rūpesčius.


Kuo naudinga akumuliacinė talpa?

Kuo naudinga akumuliacinė talpa?

Akumuliacinės talpos skirtos šilumos pertekliui sukaupti, o kai jos trūksta, atiduoti į šildymo sistemą. Šiuolaikiniuose kietojo kuro katiluose patobulinus kietojo kuro degimo procesą ir atskyrus pirminio, antrinio, net tretinio degimui reikalingo...


Ekonomiškos šildymo sistemos

Ekonomiškos šildymo sistemos

Šildymo galimybės yra aktualios visiems žmonėms. Daugiabučių namų gyventojai yra priklausomi nuo name įrengtos sistemos, tad ją pakeisti yra pakankamai sudėtinga. Visgi, tie kas stato nuosavus namus, patys apsisprendžia kaip ir kokiu būdu šildyti...


KOMFORTAS, UAB EVA SAT
KOMFORTAS, UAB EVA SAT

Įmonė EVA SAT užsiima mažmenine ir didmenine prekyba santechnikos ir šildymo įrenginiais.

IDV Group, UAB
IDV Group, UAB

Oro kondicionavimo,vėdinimo sistemų, centrinių dulkių siurblių projektavimas, pardavimas ir įrengimas. Esame oficialūs atstovai INVENTOR oro kondicionierių, Polypipe vėdinimo sistemų, DrainVac centrinių dulkių siurblių.

Dumtra, MB
Dumtra, MB

Metaliniai kaminai (pristatomi kaminai), kaminų įdėklai, įvairios dalys, montavimas, priežiūra ir remontas.

Fazė, UAB
Fazė, UAB

Gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų inžinerinių sistemų įrengimas.Elektra, silpnos srovės, ryšiai, vandentiekis, nuotekos, šildymas, vėdinimas, kondicionavimas.

EcoAkadis
EcoAkadis

Ecoakadis – dirbti bus lengviau!

Gerunda, UAB
Gerunda, UAB

Didmeninė ir mažmeninė prekyba santechnikos prekėmis

ecosiluma.lt
ecosiluma.lt

Perkame miškus | Malkos | Miško priežiūra

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

SANTEHKOMPLEKTAS, UAB
SANTEHKOMPLEKTAS, UAB

Prekyba pramonine santechnika. Prekyba buitine santechnika. Šildymo įranga.

KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB
KROSNYS IR KROSNELĖS, UAB

Krosnelės, židiniai ir krosnys aukšto energinio efektyvumo klasė A+ namams,
malkinės, židinių įrankiai ir aksesuarai...

PAGIRIŲ KROSNYS
PAGIRIŲ KROSNYS

PAGIRIŲ KROSNYS

Dahlgera, UAB
Dahlgera, UAB

Šildymo, vėdinimo sistemos, santechnikos įranga, vidaus ir lauko kanalizacijų įranga - didmeninė prekyba.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.
www.agmeka.lt

www.agmeka.lt

Stogo danga, klinkeris, trinkelės, stogo priedai
Mes jau čia Mes jau čia