Liepos 14d. Antradienis

Baltos spalvos krosnelės – namų ir vidinei harmonijai

2014 Rugpjūčio 27d.
Peržiūrų skaičius: 30362

Namų interjere šį sezoną įsivyrauja ramybės, švarumo, laisvės spalva – balta. Balta spalva namuose itin pravarti ne tik tuomet, kai erdvės mažos ir jas norime praplėsti, yra daug daugiau priežasčių ją pamėgti. Būtent tai mes pabandysime atskleisti šiame straipsnyje. Krosnelių mados taip pat seka kartu su bendra mada, tad kaip ir interjere, taip ir krosnelių gamyboje, įsivyrauja baltos spalvos krosnelės, kurios yra neutralios, lengvos, harmoningai įsiliejančios į interjerą, neskaidančios jo į dalis.

Balta krosnelė – kaip ir balta spalva – tai ir prabangos įspūdžio kūrėja. Šviesiose  namų sienose krosnelės kontūrai lyg ištirpsta ir lieka dominuoti tik ugnies liepsnos. Tai tikrai įspūdingas ir neužmirštamas vaizdas!  Tiesa, kad prabangiai atrodo ir juodos bei kitų spalvų krosnelės, bet interjere, kuriame dominuoja balta spalva dideli juodos spalvos akcentai nėra rekomenduojami. Jie griauna visą harmoniją, o juodi daiktai kartais atrodo kaip juodosios prarajos ar skylės.

Spalvos mados tikriausiai neateina be priežasties. Stresas, nuovargis, depresija, skatina žmogų ieškoti ramybės, užuovėjos, o balta spalva būtent ir yra ta spalva, kuri nuteikia pozityviai,  padeda atsikratyti neigiamų prisiminimų. Baltos spalvos krosnelės teigiamai veikdamos psichologiškai taip pat asocijuojasi su kitais teigiamais dalykais, pvz. baltu pajūriu, baltu smėliu ir tuo pačiu nuima nuovargį, nubaltina pavargusią dvasią. Balta spalva taip pat skatina abstraktų mąstymą, siekti tikslų, padeda įžengti į naują gyvenimo etapą.

Žinoma, interjere lieka spalvoti akcentai, t. y. rankšluosčiai, kilimai, paveikslai, pledai, pagalvėlės, užuolaidos, indai. Viena balta spalva gali atrodyti šaltokai ir net nuobodžiai. Be to, spalvotos detalės gali būti lengvai pakeičiamos priklausomai nuo metų laiko ir emocijų. Prie baltos spalvos interjere puikiai dera dauguma spalvų: intensyvi arba švelni mėlyna, žalia, ruda, raudona. Jos padės sušvelninti baltos spalvos intensyvumą ir suteikti jaukumo tariamam sterilumui.

Yra keletas priežasčių, dėl kurių žmonės vengia baltos spalvos. Pirma, jog baltas interjeras atrodo niekaip, bet patikėkite balta yra pakankamai ryški, skaidri ir iškalbinga spalva. Taip pat dauguma teigia, kad balta spalva nėra praktiška – ji greitai tepasi, todėl tokius baldus tenka dažniau valyti, o sienas perdažyti. Tai tiesa, bet jei žiūrėsime į baltą spalvą, kaip į priemonę, kuri mus gydo, padeda, nuteikia taip, kaip norime jaustis – kodėl gi tuomet nepasirinkus jos!

Autorius:


Kuo naudinga akumuliacinė talpa?

Kuo naudinga akumuliacinė talpa?

Akumuliacinės talpos skirtos šilumos pertekliui sukaupti, o kai jos trūksta, atiduoti į šildymo sistemą. Šiuolaikiniuose kietojo kuro katiluose patobulinus kietojo kuro degimo procesą ir atskyrus pirminio, antrinio, net tretinio degimui reikalingo...


Termovizija - Jūsų namo ligų diagnostika

Termovizija - Jūsų namo ligų diagnostika

Pristatomas būdas pastato šiltinimo defektams nustatyti – termovizinė diagnostika, padedanti nustatyti problematiškas statinio vietas bei gelbstinti priimant sprendimus dėl renovacijos ar būsto įsigijimo.


Kodėl verta turėti židinį?

Kodėl verta turėti židinį?

Visi svajoja apie jaukius vakarus namie, kai už lango siaučia liūtys, pūgos ir lauke taip šalta. Juk nėra nieko gražiau, kaip stebėti iš lėto krentančias snaiges su puodeliu arbatos šiltuose namuose kartas nuo karto žvilgterint į židinyje...


Naujiena Lietuvoje – šildomos grindys WARMUP

Naujiena Lietuvoje – šildomos grindys WARMUP

Turbūt Jūs jau galvojate apie grindinį šildymą, bet nesate tikri dėl jo privalumų. Galbūt Jums tai atrodo per brangu ar pernelyg sudėtinga instaliuoti? Mes padėsime priimti reikiamą sprendimą. Elektrinis grindų šildymas yra šildymas, kuris...


Kieto kuro katilai

Kieto kuro katilai

Turbūt visi žinome kuo kurenami kieto kuro katilai, tačiau nevisi galime tinkamai juos apibrėžti. Vieni sako, tai yra „purvina“ alternatyva „švariems“ dujų, ar elektriniams katilams. Kiti teigia, kad kieto kuro katilai yra...


Pigus ir sveikas elektrinis šildymas - mitas ar realybė?

Pigus ir sveikas elektrinis šildymas - mitas ar realybė?

Jei lietuviui kas nors pasakytų, kad elektrinis šildymas gali būti pigus, jis tikriausiai nepatikėtų. O kad – taupantis laiką? Galintis suteikti nepriklausomybę nuo centrinio šildymo? Gudriai šildymo procese įdarbinantis net baldus?...


Katilas neįšildo sistemos, netraukia, neveža, ką daryti?

Katilas neįšildo sistemos, netraukia, neveža, ką daryti?

Kai parsivežate pilną bagažinę prekių, nė nebandote nešti visas iš karto vienu glėbiu, nes kad ir kiek energijos ir pastangų išeikvotumėt, prekės taip ir liktų ten kur buvo, tik išbarstytos. Todėl visi elgiamės protingai – nešame nedideliais...


Muilo akmens kepsninės

Muilo akmens kepsninės

Šį kartą mūsų akiratyje – ne židiniai ir krosnys, bet vis viena su ugnimi susijusi medžiaga. Tai muilo akmuo, kuris kartais dėl savo savybių dar yra vadinamas ugnies akmeniu. Tai ypatinga ekologiška gamtos dovana žmonių naudojama nuo...


Dahlgera, UAB
Dahlgera, UAB

Šildymo, vėdinimo sistemos, santechnikos įranga, vidaus ir lauko kanalizacijų įranga - didmeninė prekyba.

IDV Group, UAB
IDV Group, UAB

Oro kondicionavimo,vėdinimo sistemų, centrinių dulkių siurblių projektavimas, pardavimas ir įrengimas. Esame oficialūs atstovai INVENTOR oro kondicionierių, Polypipe vėdinimo sistemų, DrainVac centrinių dulkių siurblių.

D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“
D. J. Ulozos Įmonė „Antakmenė“

Prekiaujame įvairių gamintojų židinių ugniakurais, krosnelėmis, pirties krosnelėmis, kaminų sistemomis ir šiai sričiai skirtomis medžiagomis.

EcoAkadis
EcoAkadis

Ecoakadis – dirbti bus lengviau!

Deguva, UAB
Deguva, UAB

Suskystintų dujų tiekimas individualių, pramoninių objektų šildymui ir technologiniams procesams. Suskystintų dujų cisterninių įrenginių techninis aptarnavimas.

Karbonteko sistema, UAB
Karbonteko sistema, UAB

Carbontec - sumanesnis patalpų šildymo būdas.

KOMFORTAS, UAB EVA SAT
KOMFORTAS, UAB EVA SAT

Įmonė EVA SAT užsiima mažmenine ir didmenine prekyba santechnikos ir šildymo įrenginiais.

PLUMBERA, MB
PLUMBERA, MB

mechanikos darbai-pastatų vandentiekis bei nuotekų šalinimas, šildymas (vandens iki 115 laipsnių temperatūros), vėdinimas ir oro kondicionavimas.

Šilėja, UAB
Šilėja, UAB

Šilėja, UAB - Pastatų administravimas.

E-santechnika.lt
E-santechnika.lt

Internetinėje svetainėje www.e-santechnika.lt įsigysite visų reikiamų prekių, medžiagų, įrankių, priedų, įrangų, įrengimų ir kita.

ecosiluma.lt
ecosiluma.lt

Perkame miškus | Malkos | Miško priežiūra

Paltaja, UAB
Paltaja, UAB

Granuliniai šildymo katilai, kieto kuro katilai, saulės kolektorių sistemos, krosnelės, židinių kapsulės. Prekyba, įrengimas, priežiūra.

www.vegas.lt

www.vegas.lt

Aukščiausios kokybės čiužiniai Jūsų ramiam miegui.
www.ruukkistogas.lt

www.ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai. Dizaino parinkimo programėlė...
MDS terasos

MDS terasos

Terasų įrengimas, produktai terasai.