Ekoklima

Kaip pašalinti mažas suvirinimo siūles

kaip pašalinti suvirinimo siūles

Tradicinis 7 mm storio šlifavimo diskas yra idealus sunkioms šlifavimo procedūroms, kai darbuotojas turi pašalinti didelį metalo kiekį.

Bet, jei siūlė nėra didelė, arba reikia pašalinti ne visą siūlę, gali būti, kad naudotis 7 mm storio šlifavimo disku bus nepraktiška ir sunku.

Nesvarbu, ar dirbate didelėje gamybinėje kompanijoje, ar garaže, galite susidurti su nedidele dujomis suvirinta siūle, ar siūle, esančia kampe ar lenktame paviršiuje. Tokiu atveju naudoti 7 mm storio diską yra nepraktiška ir galimai nepatogu. Be to, storas diskas gali tiesiog netilpti, ir šlifuodami pridarysite nereikalingų įrėžimų.

Norėdami pašalinti nedidelę ar nepatogioje vietoje esančią suvirinimo siūlę, turite atsižvelgti į kelis dalykus:

  • Jums reikia daugiau kontrolės;
  • Jums reikia daugiau tikslumo;
  • Jums reikia mažiau agresyvumo.

Štai trys produkto tipai atsižvelgiant į svarbiausią Jums faktorių:

Svarbumo faktoriusProdukto tipasProdukto informacija
Ilgas darbo laikas ir komfortasLapelinis diskas, pvz.: Vulcan ZirconiaJame yra savaime pasigalandantis cirkonio abrazyvo grūdas. Daugiasluoksnė lapelių konstrukcija suteikia lapeliniam diskui ilgą tarnavimo laiką.
Greitis ir lankstumasFibro diskas, pvz.: Norzon Fibre Disc F827Cirkonio abrazyvas greitai šalina metalą ir lanksti forma suteikia didelį privalumą dirbant įvairiose vietose ir ant įvairių formų. Deja, fibro diskas tarnauja trumpiau, nes yra padengtas tik vienu abrazyvinės medžiagos sluoksniu.
Greitis, komfortas ir ilgas darbo laikasnaujasis Quantum3 Light Comfort Grinding (LCG) 3 mm diskas – geriausias iš visų trijų.LCG diskai turi keramikos abrazyvo jėgą greitai ir lengvai šlifuoti metalą bei ilgą tarnavimo laiką. Ir šis diskas pagamintas tik iš abrazyvo, priešingai, nei lapelinis ar lankstusis diskai. Beje, šiuo disku galite šlifuoti abiem pusėmis – todėl jis ir yra pranašesnis taupant laiką ir resursus, ypač, kai kiti du diskai to padaryti negali.

Svarbiausia – tikslumas

Naujuosius  Norton Quantum3 LCG 3mm storio šlifavimo diskus yra lengviau naudoti, be to jie sukelia mažiau vibracijos, nei standartiniai 7 mm storio diskai, o tai yra labai svarbu dirbant su mažomis suvirinimo siūlėmis, nes taip yra žymiai lengviau kontroliuoti diską.

Sumažintas storis leidžia lengviau šlifuoti sunkiai pasiekiamas vietas.

Šlifavimo procesas gali sukelti HAVS (Hand-Arm Vibration Syndrome) (rankų vibravimo sindromą), kuris lemia kraujotakos sutrikimus ir stabdo kraujo tekėjimą į rankas ir pirštus. Todėl tinkamas įrankis, galintis sumažinti vibraciją, yra labai svarbus naudojant  Quantum3 LCG 3 mm storio šlifavimo diską. Keramikos abrazyvas suteikia galimybę dirbti stipriai nespaudžiant disko ir užtikrina efektyvų metalo šlifavimą dirbant 15-20 laipsnių kampu.

Taip pat dėl itin mažo svorio šis diskas naudoja mažiau energijos dirbant kampiniu šlifuokliu. Tai ypatingai svarbu naudojant akumuliatorinį kampinį šlifuoklį.

Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojame Quantum3 LCG 3 mm storio diskus naudoti su kampiniais šlifuokliais, kurių galia yra nuo  700W iki 1400W.

Kai šlifuojate, būtinai naudokite apsaugos priemones:

  • Akinius ir veido apsaugą;
  • Apsaugines pirštines;
  • Kvėpavimo apsaugą;
  • Klausos apsaugą;
  • Apsauginius drabužius iš nedegios medžiagos;

Apsauginius batus.

Daugiau informacijos: www.selterus.lt

Kiti temos straipsniai

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu