Tikkuurila

Lietuviai namų interjero projektavimui vis dažniau samdo dizainerius. Pasakoja specialistė

Interjero projektavimas

Daugelis lietuvių sutiktų, kad namai yra pati svarbiausia vieta žemėje. Tokia, kurioje galima pamiršti rūpesčius, pabėgti nuo viso pasaulio, atsipalaiduoti… Kiekvienas žmogus turi savitą suvokimą – kaip atrodo jo svajonių namai. Vieni daugiausia dėmesio skiria funkcionalumui, kiti – estetikai. Galimybės kurti savo svajonių būstą – tikrai plačios, o svarbiausia, kad į pagalbą ateina interjero dizaineriai, kurie uoliai dirba vardan savo klientų.

Interjero dizainas – tai kompleksinis patalpų visumos kūrimas, kuris apima estetiką, praktiškumą, harmoniją. Nėra paprasta susikurti namus nuo A iki Ž. Dėl to dažnas tautietis samdo specialistus.

Apie interjero dizainerių poreikį bei galimybes – kalbiname specialistę Moniką.

Plačios dizainerių galimybės

Nuosavo būsto statybos pirmiausia prasideda nuo projekto, kuriame yra aptariami visi žingsniai nuo A iki Ž, tai yra, nuo paties namo tipo iki mažiausių smulkmenų, kurios vėliau papuošia būstą. Patogu, kai namų projektai su sąmatayra atliekami tos pačios komandos, kuri vėliau apsiima ir interjero dizaino darbais. Tuomet galima suderinti visas smulkmenas nuo pirmo iki paskutinio žingsnio, kurios atitinka klientų poreikius, padeda išvengti klaidų, garantuoti, kad bus laikomasi terminų bei kitų sutartyje pateiktų sąlygų.

Į mus labai dažnai kreipiasi klientai klausdami – ar galime jiems pastatyti namus nuo pamatų iki puodelio spintelėje?”,- juokauja Monika. “Taip, tikrai daugeliui norisi patiems dėl nieko nesukti galvos, kadangi neturi nei laiko, nei noro. Daugelis tik turi konkrečias idėjas – kaip turi atrodyti jų svajonių namai. Mūsų darbas – tuos norus paversti realybe”,- priduria.

Sutaupoma ne tik laiko, tačiau ir pinigų

Dažniausiai į interjero dizainerius yra kreipiamasi tuomet, kai tikimasi sutaupyti daug laiko. Žinoma, greta to, kad bus galima gyventi savo svajonių namuose. Tačiau dažnas tautietis džiaugiasi, kad greta laiko – pavyksta sutaupyti ir nemažai pinigų, kadangi dažnas dizaineris turi kontaktus, kurie suteikia jam galimybę įsigyti medžiagas, baldus bei interjero akcentus kur kas pigiau.

Taip, mes tikrai turime ilgalaikių partnerių, kurie suteikia galimybę perkant per mus – gauti prekes pigiau. Tai yra įprasta praktika, kad kainos mums, kaip specialistams, dažniausiai yra didmeninės, o kai tą patį perka paprastas žmogus – jam dažniausiai yra taikomos mažmeninės kainos”,- atvirauja Monika.

Renkantis specialistą visai įprasta domėtis – ar jis turi partnerių, kurie gali pasiūlyti daiktus, medžiagas pigiau nei rinkoje esančios įprastos kainos.

Derinama estetika su funkcionalumu

Dažnas galvoja, kad interjero dizaineriai yra tie specialistai, kurie kuria namų interjerą, puoselėja estetiką ir tai yra visas jų darbas. Tai – gajus mitas, kadangi interjero dizaineris – ne tik namų patrauklumo, tačiau taip pat ir funkcionalumo kūrėjas. “Mūsų darbas yra suprojektuoti tokius namus, kurie atrodo skoningai, tačiau nėra reiklūs, kurie atitinka šiuolaikinio žmogaus poreikius leidžia jam gyventi komfortabiliai”,- atvirauja dizainerė. 

Kiekvienas šviesos jungiklis projektuotas dizainerio – dedamas tam tikroje vietoje ne atsitiktinai. Viskas yra apgalvota.

Smulkmenos, kurios derinamos prie klientų poreikių

Nors kiekvienas dizaineris turi savo stilių, tačiau klientų poreikiai – patys svarbiausi. Kuriant namų projektus bei interjerą – daug dėmesio skiriama reguliariems susitikimas su klientu, idėjų aptarimams bei smulkmenų, kurios ir sudaro visumą, skoningam pateikimui.Namų kūrimas turi būti ne darbas, tačiau malonumas. Su gera komanda – viskas yra įmanoma. Svarbiausia ieškoti specialistų, kurių darbo pobūdis atitinka Jūsų poreikius. Tuomet džiaugtis svajonių namais galėsite gana greitai.

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu