Tikkuurila

Orinis šildymas ar įprastinis?

Orinis šildymas ar įprastinis?

Kiek ankščiau jau rašėme apie ORINĮ ŠILDYMĄ, jo daugiafunkcines savybes ir efektyvumą. Šįkart nusprendėme pratęsti aktualią temą ir palyginti orinio bei įprastinio šildymo savybes, pasirinkimo sąlygas ir ekonomizavimo galimybes.

Palyginimas su kitomis sistemomis

FunkcijosŠildymas
radiatoriais
Grindinis
Šildymas
ŽidinysOrinis
Šildymas
ŠildymasTAIPTAIPTAIPTAIP
VentiliacijaNENENETAIP
Kondicionavimas
vasarą
NENENETAIP
DrėkinimasNENENETAIP
FiltravimasNENENETAIP
Sausinimas
vasarą
NENENETAIP

Rinkdamiesi patalpų orinio šildymo sistemą – šildymą, vėdinimą, drėkinimą, oro valymą, prireikus, ir kondicionavimą, viską gaunate vieningoje sistemoje. Šios funkcijos valdomos paprastu ar programuojamu įrenginiu termostatu. Įrengimai taip pat yra ypač  patikimi – juos galima išjungti tiek karščiausią vasarą, tiek šalčiausią žiemą. O tai praktiškai neįmanoma naudojant vandenines sistemas ir nebijant gedimų. Kaip pavyzdį imkime vasarnamį: sistema leis per kelias dešimtis minučių temperatūrą pakelti iki optimalios.

Radiatorių nebuvimas. Kai jų nėra atsiranda daug didesnės galimybės interjero planavimo atžvilgiu, taip pat nesikaupia dulkės ir nešvarumai. Juos keičia ortakiai, kurie paslepiami projektavimo metu.

Net jei Jūsų namuose įrengtume tradicinį šildymą ir atskiras papildomas funkcijas: orlaides, oro drėkintuvus, kondicionierių ir t.t., niekada nepasieksime tokio efektyvumo ir komforto, kokį teikia orinio šildymo sistema, nes tik patalpų mikroklimato sistemoje visos šios funkcijos realizuojamos vienos instaliacijos metu, o visi įrengimai valdomi ir reguliuojami vienu programuojamu įrenginiu. Jums nesant namuose, nustatomas budintis režimas. Tiekiamas oras visados apdorojamas, priklausomai nuo nustatytų šildymo, drėkinimo, oro valymo poreikių, todėl jis yra pakankamai grynas – to  neįmanoma pasiekti įrengus tradicinius šildymo įrengimus.

Kiti temos straipsniai

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu