Anza

Kokie oro šildytuvai yra ekonomiškesni?

Oro šildytuvai

Oro šildytuvai yra skirstomi į penkias rūšis – tai dujiniai, infraraudonųjų spindulių, konvekciniai, tepaliniai ir ventiliatoriniai. O šie yra skirstomi į pastatomus ir ant sienų kabinamus. Ieškantiems oro šildytuvų savo paslaugas siūlo internetinė parduotuvė: Renginio partneris.

Kaip yra apibūdinami tepaliniai oro šildytuvai?

Tepaliniai oro šildytuvai veikia, naudodami elektros energiją. Jie yra užpildyti specialiu ir ekologišku tepalu, kuris lėtai įšyla, tačiau po to, net juos ir išjungus, jie dar ilgai skleidžia šilumą. Šie šildytuvai tinka ne tik orui šildyti, bet ir išskalbtiems drabužiams džiovinti.

Jie yra palankiai vertinami už ilgą šilumos išsaugojimą ir beveik begarsį veikimą. Tik bėda ta, kad, kad jie įšiltų iki reikiamos temperatūros turi praeiti maždaug penkiolika minučių.

Kada apsimoka pasirinkti dujinį šildytuvą?

Dujiniai oro šildytuvai įprastai turi apačioje sumontuotus ratukus, todėl juos lengva nekilnojant perstumti iš vieno kambario į kitą. Kadangi jų šiluma išgaunama deginant dujas, jiems nėra reikalingas elektros energijos šaltinis, o tai yra dar vienas jų privalumas. Tokie šildytuvai puikiai pasitarnauja tada, kai reikia šildyti dideles patalpas – sales, sandėlius, gamybines dirbtuves.

Tačiau būtina pasirūpinta, kad jose būtų garantuotas geras oro ventiliavimas. To nesant šie šildytuvai labai greitai išdegina deguonį, todėl ankštesnėje patalpoje greitai gali nelikti kuo alsuoti. Be to, padidėjus suskystintų dujų kainoms, šildymas dujomis kainuoja brangiau. Tad verta pagalvoti, ar finansinės išgalės leis naudotis tokiu šildytuvu.

Kuo yra patrauklus infraraudonųjų spindulių šildytuvas?

Šios rūšies šildytuvai tiesiogiai šildo ne orą, o šalimais esančius žmones. Jie akimirksniu, vos tik įjungus, ima skleisti šilumą. Be to, naudoja labai mažai elektros energijos. Todėl šildant didesnes zonas energetinio taupumo atžvilgiu jie yra laikomi pačiais naudingiausiais. O tai reiškia, jog juos renkasi tie asmenys, kurie palaiko ekonomiškumą, estetiškumą ir ekologiškumą.

Puiku ir tai, kad infraraudonųjų spindulių šildytuvai yra labai draugiški aplinkai, nes neišskiria į ją anglies dvideginio dujų. Rinkdamiesi tokį šildytuvą įvertinkite erdvių, kuriose ketinate jį naudoti, dydį. Nes didesnėms patalpoms šildyti bus reikalingesnis didesnio galingumo šildytuvas.

Kiti temos straipsniai

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu