Franke

Kas yra namų šildymo įranga: kokios jos rūšys ir kam jos reikia?

Ferroli

Artėjant žiemos sezonui, daugelis klausia, kas yra namų šildymo įranga ar kam šildymo įranga yra reikalinga namui. Šildymo įrangos tipai namams – tai prietaisai, turintis tam tikrą vidinę automatizuotą sistemą, kurie padeda šildyti pastatą.

Egzizstuoja labai skirtingos šildymo sistemos tam tikriems pastato tipams bei poreikiams, tad daug kas priklauso nuo pačio žmogaus poreikių, turimų lėšų ir pastato struktūros.

Šildymo sistemos: kas yra namų šildymo įranga 

Vieni iš populiariausių ir geriausiai žinomų tipų yra šie:

  1. Šilumos siurblys yra labai dažnai pasirenkama šildymo įranga namams tiek daugiabučiams, tiek privatiems pastatams, tiek loftams ar kotedžams. Nors šis būdas yra gana brangus įsirengti, bet kiti šildymo įrangos tipai namams taip puikiai neatsiperka – šilumos siurblys nekelia triukšmo, o vasaros laikotarpiu gali būti naudojamas kaip kondicionierius. 
  2. Dujiniai šildymo katilai yra pigiausias ir daugiausiai resursų sutaupanti šildymo įranga namams. Jie gali būti nedideli ir kompaktiški, tai ypač lengvai ir patogiai pritaikoma šildymo įranga namams. Vis dėlto, šis šildymo įrangos namams įrengimas nėra pigus, taip pat labai svarbu yra įvertinti ir pasirinkti tinkamą katilo galingumą, valdymo sistemą, efektyvumą, karšto vandens poreikius bei priežiūros reikalavimus. Ieškantiems dujinių katilų ir kitų šildymo sistemų pasirinkimų, E-FERROLI.lt įmonė gali pasiūlyti įvairius pasirinkimus.
  3. Bene geriausias šildymo tipas privatiems namams – šildymas kietuoju kuru. Ši šildymo įranga namams nėra ypač populiari, nes daugelis žmonių gyvena daugiabučiuose, kur negali šios įrangos įsidiegti. Ši įranga puikiai tinka tiems, ieškantiems atsakymo, kam reikalinga šildymo įranga namui. Tačiau ši namų šildymo įranga vis populiarėja tarp privačių namų šeimininkų, nes jo įrengimas ir išlaikymas nekainuoja brangiai, kieto kuro katilai yra ilgaamžiai, o jų valdymo sistemos yra lengvos ir automatizuotos. Egzistuoja skirtingos kieto kuro rūšys – šildymas granulėmis, malkomis, briketais arba anglimi.
  4. Šildymas elektra. Tai mažiau populiari šildymo įranga namams. Šildymas elektra yra labai patogus, nes jį yra lengva įvesti, tačiau elektra yra brangi, o nutrūkus elektros tiekimui – nutrūksta ir šildymas. 
  5. Dar kiti gerai žinomi šildymo įrangos tipai namams yra radiatoriai, grindinis, sieninis, lubinis šildymai. Vis dėlto,  ši šildymo įranga namams gali būti gana brangi.

Kokia yra šildymo įrangos paskirtis – kam reikalinga šildymo įranga namui?

Žmonėms kyla klausimas, kam reikalinga šildymo įranga namui? Kas yra namų šildymo įranga – tai gana paprastas klausimas, į kurį atsako jos paskirtis. Ji reikalinga norint šildyti namą, kad jame esantys žmonės turėtų tinkamas sąlygas gyventi ar dirbti. Tam tikri šildymo įrangos tipai namams taip pat šildo vandenį. Kiekvienas namas ir daugiabutis privalo turėti šildymo įrangą namams, dažnai tenka atnaujinti ar pasirinkti šildymo įrangą siekiant sutaupyti arba norint užtikrinti tinkamą įrangos veikimą, išvengti gedimų.

Kiti temos straipsniai

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu