Ekoklima

Franke granitinės plautuvės

granitinės plautuvės

Renkantis plautuvę virtuvei visada svarbu pasirinkti tinkamą, kokybišką ir  ilgaamžį produktą. Tokios yra Franke granitinės plautuvės. Jų medžiaga sudaryta iš 80 proc. tikro granito ir 20 proc. aukščiausios kokybės akrilo. 600°C temperatūros krosnyje granito dalelės masė maišomos su akrilu, pigmentais ir išgaunamas vientisa masė. 

Granitas tai pasaulyje ketvirta kiečiausia medžiaga po deimantų, rubinų ir topazų. Plautuvės apdirbamos tik deimantiniais pjovimo diskais. Dėl unikalios medžiagos sudėties granito plautuvių spalva nesikeičia, neblunka, nesitrina, medžiaga yra homogeninė – tai reiškia, kad visa medžiaga yra vienodos spalvos.  Fragranit plautuvės pastoviai testuojamos ir pasižymi tokiomis savybėmis svarbiomis buityje : 

  • Atsparumas įbrėžimams ir smūgiams 
  • Atsparumas temperatūrai –180°C – 280°C 
  • Atsparumas temperatūriniui šokui 
  • Atsparumas dėmėms
  • Atsparumas blukimui

Granito plautuvės paviršius visiškai lygus, neporėtas, todėl nereikia baimintis skysčių įsigėrimo ir dėmių.  Be to, Fragranito plautuvėse naudojama Sanitized® sidabro jonų technologija, kuri plautuvės paviršiuje neleidžia daugintis bakterijoms.

Tai užtikrina ilgalaikę higieną. Bandymais įrodyta, kad paviršius apdorotas Sanitized® technologija  sustabdo 99 proc. bakterijų ir mikrobų dauginimąsi. Paviršiaus padengimas su sidabro jonais yra ilgalaikis.

FRANKE ieškokite Franke partnerių parduotuvėse.

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu