Anza

Kaip apstatyti miegamąjį

Kaip apstatyti miegamąjį

Pagal fengšui filosofiją griežtą „ne” reikėtų tarti metalinei lovai su lanksčia tinklu. Lova turi būti su kojomis, kad po ja galėtų laisvai cirkuliuoti energija. Dėl tos pačios priežasties nereikia nieko kišti po lova, ypač didžiulių daiktų – lagaminų, dėžių su nereikalingai daiktais ir t.t.

Lova turėtų būti pastatyta taip, kad gulėdami ant jos matytumėte duris. Tačiau jokio būdu kojos nebūtų tiesiai priešais duris, nes tai numirėlio, mirties poza.

Lovos geriau nestatyti arti lango, nes išvengsite skersvėjų ir tiesioginių saulės spindulių. Jei visgi tokia lovos padėtis jūsų negąsdina, lovą reikėtų pastatyti taip, kad ji liestųsi su kokia nors kita siena, kurioje nėra lango.

Lova kambario centre sukuria nesaugumo ir neužtikrintumo jausmą. Blogai, jei lova yra šalia sienos su tualetu.

Jei blogai miegate ar nesijaučiate pasiilsėję net po ilgo miego, pakeiskite lovos vietą. Situacija tikrai pagerės.

Įvairios detalės

Jei prieš miegamojo langus yra smailūs kaimyninių pastatų kampai, medžių šakos, reklaminiai stendai ar kelio ženklai, tai langą geriau uždengti užuolaidomis arba žaliuzėmis.

Veidrodžiai miegamajame – ne pats geriausias papuošimas. Čia reikėtų apsiriboti tik keletu veidrodžiu, o juos pastatyti taip, kad tik prabudus ir atmerkus akis nepamatytumėte savęs veidrodyje. Tai gali atnešti nemalonumus santykiuose su artimais žmonėmis. Tai, ką jūs pamatote tik atsibudę – labai svarbu. Тai turi būti kas nors malonaus – gražus piešinys ar daiktas, brangus jums. Langas su gražiu vaizdu, o ne su kokiu nors nebaigtu statyti namu, yra gerai tik tuo atveju, jei ant lovos nekrenta saulės spinduliai.

Suaugusių žmonių miegamasis turi būti apipavidalintas ramiais, pasteliniais tonais, o vaikų miegamasis – priešingai. Ryškios spalvos jame užtikrina augiantiems vaikams reikalingą energiją.

Jei jūs savo miegamajame kol kas esate vienišas, tačiau norite pakeisti šią situaciją, tai pašalinkite iš miegamojo viską, kas primena praeityje brangų žmogų ir darbą. Lova turi stovėti taip, kad prie jos būtų galima prieti iš abiejų šonų.

Jie jau turite mylimą žmogų, santykiams sutvirtinti ir krizėms išvengti būtina, kad čiužinys būtų vienas. Atskiri čiužiniai simbolizuoja miegančių žmonių atsiribojimą. Tokiu atveju geriau miegti atkiruose kambariuose, o ne ant atskirų čiužinių.

Jei miegamasis atlieka ir darbo kambario funkciją, pageidautina, kad miego ir darbo zonos būtų atskirtos.

Miegamojo apšvietimas turi būti malonus ir neryškus. Sietynus geriau pakeiti bra arba toršerais su neryškiomis lemputėmis.

Akiai malonūs augalai, naudingi kitose patalpose, miegamajame netinka, nes didelėmis dozėmis skleidžia energiją, kuri gali daryti poveikį sapnams. Jei visgi visiškai negalite be gėlių, tai miegamajame gali būti laikomos tik labai mažos gėlytės.

Jei laukiate šeimo pagausėjimo, nėštumo laikotarpiu lovos judinti negalima. Taip pat negalima plauti grindų po ja. Pagal seną kinų prietarą, po nėščios moters lova gyvena dvasios, suteikiančio naujagimiui gyvenimo energiją, tad jų gasdinti nereikėtų.

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu