Ekoklima

Kaip mažoje virtuvėje susikurti daugiau erdvės

Maža virtuvė įrengimas

Ar jūs nusipirkę naujų indų nebeturite kur jų talpinti savo mažoje virtuvėje? Ar pradėję gaminti maistą nebesugebate patogiai judėti, nes jums trukdo virtuvės baldai? Jei tokios problemos jus kamuoja, šis straipsnis turėtų padėti jas išspręsti.

Pertvarkykite virtuvėje esančius indus. Turint mažą virtuvę labai svarbu tinkamai išdėlioti visus joje esančius daiktus, kad šie nesimėtytų ant stalų, o būtų tvarkingai sudėlioti spintelėse. Taip pat svarbu žinoti, kad nevalia indus paslėpti, bet kaip. Šių talpinimas į spinteles yra tarsi dėlionė. Pirmiausiai ir giliausiai dedami rečiausiai naudojami daiktai, o labiausiai reikalingi instrumentai ar puodai atsiranda priekyje. Naudodamiesi šiuo patarimu sutvarkysite ne tik virtuvę, bet ir spinteles.

Pasirinkite ekonomiškus (dydžio prasme) daiktus. Jeigu matote, kad nepavyks tinkamai sutvarkyti esančių virtuvėje indų reiktų pagalvoti apie naujų įsigijimą. Labai talpūs yra plastikinių dėžučių rinkiniai, jas pagal dydį galima sudėti į vieną indą taip sutaupoma labai daug vietos. Be to, į juos galima sudėti ir maisto gamybai reikalingus įrankius.

Trečias žingsnis lentynos. Jeigu jūsų virtuvės sienos yra tuščios, verta pamastyti apie naujų lentynų skirtų puodams ir indams laikyti įsigijimą. Jos tikrai neatrodys bjauriai ir netgi papuoš jūsų virtuvės sienas, jei tinkamai jose išdėliosite daiktus, be to šių pagalba atlaisvinsite vietą spintelėse.

Netinkamai išdėlioti virtuvės baldai taip pat yra problema. Ar jūsų mikrobangų krosnelės staliukas suteikia galimybę jame ką nors talpinti? Jei ne tada laikas apsilankyti parduotuvėje. Mažos virtuvės baldai turi suteikti galimybę į juos talpinti įvairius daiktus. Taip pat reikėtų pamąstyti ir apie stalą bei kėdes. Mažoje virtuvėje neprotinga statyti stalą centre. Vietoj kėdžių patartina naudoti kampu supjautą suolą, kurį kaip bebūtų keista reikėtų statyti kambario kampe.

Paskutinis patarimas, paaukokite nereikalingus daiktus. Kiekvienoje virtuvėje yra nenaudojamų rakandų, įrankių ar puodų. Visi šie daiktai tik užima papildomą vietą, juk jie gali virsti dovanomis ir būti naudingi kituose namuose. Pertvarkydami visus virtuvėje esančius daiktus gerai apgalvokite, kurie iš tiesų jums yra reikalingi ir kurie dar dešimtmetį dūlės savo jūsų virtuvės spintelėse.

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu