Franke

Prabangusis Weimar porcelianas

weimar porcelianas

Prekinis ženklas WEIMAR egzistuoja daugiau nei 200 metų. Reprezentuodami aukštą kokybę ir meistriškumą, Weimar pristato dekoruotus, išpuoštus porceliano gaminius.

1790 metais, WEIMAR PORZELLAN buvo suteikta karališkoji privilegija, leidžianti gaminti porceliano gaminius. Nuo tada porceliano gamybos procesui buvo keliami dar aukštesni reikalavimai ir standartai. Tiūringijos kunigaikščių Saksonijos emblema – tai nepriekaištingo porceliano ženklas ir įrodymas. Veimaras – ketvirtas pagal dydį Tiūringijos miestas po tokių kaip Erfurtas, Jena ir Gera.), žymus savo kultūros paveldu.

Yra vietų, kurios išsiskiria ypatinga atmosfera, kuri spinduliuoja kūryba, poezija, jėga, genialumu  ir kelia nepaprastus jausmus. Weimar yra būtent ta vieta. WEIMAR PORZELLAN įkūnija Veimaro amžių klasiką, dvasią, harmoniją ir grožį.

Siekant sukurti neprilygstamus gaminius, kurių tikisi klientai, mes nusibrėžėme aiškią misiją, taikant sudėtingas meistriškumo interpretacijas ir gamybos būdus, įdedant begalo daug darbo ir laiko.

Norint išsirinkti skirtingų kategorijų gaminius, siūlome tris skirtingas, klasikines valomojo kolekcijas – KATHARINA, CHATEAU ir BELVEDERE. Šios kolekcijos gali būti papildytos prabangiais stalo įrankiais, žavingais ir koloritą atitinkančiais stalo aksesuarais.

Weimar Porcelain yra vienas seniausių ir gražiausių prekinių ženklų tiek Vokietijoje, tiek visoje Europoje. Weimar Porcelain – tai idealus ryšys tarp rankų darbo, turtingų tradicijų ir XXI amžiaus techninių galimybių.

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu