Anza

Dovanojimo džiaugsmas

Dovanojimo džiaugsmas

C&D Style – išskirtiniai dovanų, interjero detalių bei tekstilės salonai. Čia kiekvienas atras dovanų bet kuriai progai: įspūdingų porceliano, keramikos, krištolo indų, elegantiškų albumų, mažiesiems – švelnučių meškinų ar spalvotų dėlionių, rėmelių ir daugybę širdžiai mielų daikčiukų…Romantikos bei prabangos išsiilgusiems padovanosime Prancūzijos subtilumą arba Italijos ekspresiją, kuri slepiasi satino švelnumo patalynėse, rankšluosčiuose, chalatuose, kimono. Gražių idėjų salonai „C&D STYLE“ yra ne tik tam, kad būtų paprasta ir greitai rasti dovaną tą paskutinę akimirką. Jie ir tam, kad sukutentų atminties receptorius ir padėtų išgryninti jūsų asmeniškas asociacijas, susijusias su žmogumi, kuriam norite išrinkti nuoširdžią dovaną.

Savo namuose, įpynus „C&D Style” interjero detales savo interjere, Jūs galite susikurti naują nuotaiką, atmosferą. Kartais net nebūtina keisti visko radikaliai, užtenka pakeisti keletą esminių detalių ir kambarys suskamba naujai. Apžvelkite savo kambarį, galbūt pakaks užtiesti ant lovos naują lovatiesę, padėti keletą spalvingų pagalvėlių,  rėmelių ar pietų stalą papuošti naujomis eleganciją dvelkiančiomis taurėmis, vaiskiais porceliano indais. Jūsų namai suskambės naujais, skambiais akordais.

„C&D Style“ salonuose esančios kolekcijos atspindi ne tik gerą nuotaiką, bet ir naujausias interjero madų tendencijas. Šį sezoną „C&D Style” salonuose, kaip ir gamtoje daug šviesos, lengvų ir pastelinių spalvų, gracijos ir rafinuotumo.

Šiais metais didžiuojamės pristatydami naują tiekėją iš Didžiosios Britanijos, kuris mūsų salonus papuošė nepaprasto subtilumo, trapumo rankų darbo stiklo kūriniais. Grakščios šampano taurės, aukso ir sidabro juostomis padabintos vyno taurės sugundys ne vieną gurmaną. Elegantiškos, modernios vazos jūsų namuose sukurs ypatingą emociją. Tai gaminiai, kuriuose dera šiuolaikinė klasika ir novatoriškas dizainas.

Sukurkite namuose ne tik jaukumą, malonumą, bet ir estetiką, eleganciją, subtilumą ir madą. Su C&D Style kurkite stilingus namus!

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu