Franke

Kas yra žinoma apie baldų kampų tvirtinimo detales?

Baldų kampų tvirtinimo detalės

Įvairios baldų tvirtinimo detalės, tarp jų ir jungiamieji kampai, yra reikalingos ne tik baldams, bet ir įvairioms statybinėms konstrukcijoms. Jos yra naudojamos renovuojant būstą, atliekant remonto ir apdailos darbus, sprendžiant kitokius buitinius darbus. Jomis naudojasi ne tik profesionalūs statybininkai, baldininkai, bet ir mėgėjai.

Kur yra naudojami tvirtinimo kampai?

Tvirtinimo kampai yra skirti sutvirtinti jungiamosioms gaminių detalėms. Kad gaminys išliktų stabilus, jie turi būti patvarūs ir ilgaamžiai, nes tai užtikrins ilgą gaminio tarnavimą savininkui. Prieš rinkdamiesi tvirtinimo kampus, nepamirškite pagalvoti apie tai, kur jūsų gaminys stovės – ar lauke, ar patalpų viduje.

Jei gaminate lauko baldus, tada būtinai rinkitės cinkuoto metalo montažinius kampus, kurie yra atsparūs aplinkos veiksniams kaip lietui, sniegui, nes tokie kampai nerūdija, taip užtikrindami gaminio patvarumą ir ilgaamžiškumą. Jei baldai ar kiti gaminiai bus naudojami vidaus patalpose, kuriose nėra drėgmes puikiai tiks ir metalinės tvirtinimo detalės.

Kokios yra žinomos tvirtinimo kampų rūšys?

Tvirtinamųjų kampų yra įvairių rūšių. Vieni jų yra  su viena ar dvejomis standžiomis briaunomis, jie yra skirti sunkesniems gaminiams tvirtinti. Jei baldas ar kitas gaminys yra lengvesnis, tada tinka tie tvirtinimo kampai, kurie neturi standžios briaunos. Šie tvirtinimo elementai yra masyvesni. Lengvoms jungtims yra naudojami ir plastikiniai kampukai, kurie yra tinka toms lentynoms, kur nėra didelės apkrovos.

Tvirtinimo kampai yra įvairių spalvų. Didesniems tvirtinimo kampams, kurie dedami atvirai matomose vietose, naudojami plastikiniai uždengimai, suteikiantys estetišką vaizdą. Taip pat yra dekoratyvinių kampų, kurie labiau tinka lengvo svorio gaminiams. Tokie kampukai suteikia  išskirtinumo jūsų gaminiui bei interjero visumai.

Į ką atsižvelgti renkantis tvirtinimo kampus?

Renkantis tvirtinimo kampus, reikia atsižvelgti į baldo svorį, naudojimo paskirtį bei jo stovėjimo vietą. Sunkiasvoriams baldams reikės tvirtinimo kampų su itin standžiomis briaunomis, kad būtų užtikrina saugi aplinka šalia baldo esantiems žmonėms.Jei baldas yra lengvos konstrukcijos ir labiau tarnauja išskirtinis interjero akcentas, tada rinkitės dekoratyvinius tvirtinimo kampus, kurie jūsų gaminiui suteiks išskirtinumo, individualumo. Apie baldų tvirtinimo detales daugiau informacijos ieškokite internetinės parduotuvės  https://www.ulmas.lt/lt/furnitura/smulki-furnitura/tvirtinimo-elementai  svetainėje.

Audejo baldu centras

Kiti temos straipsniai

Svetainės baldai

Kokius baldus rinktis svetainėje?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Darbo kėdės

Darbo kėdės pasirinkimas

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Virtuvės kriauklės

Virtuvės kriauklė. Ką montuoti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu