Tikkuurila

San Marino stadionas paruoštas pasaulio čempionatui

San Marino stadionas paruoštas pasaulio čempionatui

Serravalle stadiono įėjimas apsaugotas su sertifikuota Publifor sistema

Nacionalinis stadionas su modernia veja

Olimpinis stadionas Serravalle mieste dabar atitinka visus aukščiausius standartus ir yra pasiruošęs rungtynėms San Marino – Anglija, kurios įvyks sekančių metų kovą. Ši dvikova yra vienas iš atrankos etapų į 2014 metais Brazilijoje vyksiantį pasaulio futbolo čempionatą.

2009 metais stadione buvo atlikta eilė modernizavimo darbų, tarp kurių – aikštės dangos atnaujinimas. Įrengta naujos kartos pusiau sintetinė naujos kartos veja, kurios pagrindą sudaro natūrali žolė ir papildomai naudojama sintetinė žolė. Ši „Football Green Live System“ sukurta veja sutvirtina aikštės paviršių ir pagerina kamuolio judėjimą.
Sertifikuotas aptvėrimų partneris
San Marino futbolo federacija pasirinko Italijos Betafence komandą apsaugos sistemų įrengimui prie įėjimų į stadioną. Betafence jau daugelį metų sėkmingai bendradarbiauja su „CONI“, tiekdama patikrintus sprendimus Italijos stadionams, kurie atitinka aukščiausius Europinius standartus.

Publifor – efektyvi apsauga stadionų įėjimams

Publifor sistema – segmentinės tvoros ir varstomi vartai saugo žaidėjų ir fanų įėjimus į stadioną. Publifor yra masyvios konstrukcijos, kurią sudaro metalinės bazės su cemento užpildu. Jų rėmo viršuje pritvirtinti kvadratiniai profiliai. Iš abiejų rėmo pusių su plastikiniais fiksatoriais pritvirtinti Nylofor 2D Super segmentai, kurie yra juodos spalvos, o atramos – pilko atspalvio. Įrengti 5 viengubi ir dvigubi geltonos spalvos varstomi vartai. Jų užpildui taip pat panaudoti Nylofor 2D Super segmentai.

Didelis stadionas mažoje šalyje
Olimpinis San Marino stadionas – multifunkcinis statinys Serravalle mieste, kuriame savo rungtynes žaidžia San Marino „Calcio“ ir šalies nacionalinė komanda. Šis stadionas buvo atidarytas 1970 metais, kaip pats didžiausias San marino respublikoje. Aikštė yra 105×75 m dydžio, rungtynes gali stebėti iki 7000 žiūrovų. Sėdimos vietos įrengtos abiejose stadiono pusėse ir fanai gali sėdėti po stogu.

Kiti temos straipsniai

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu