Ekoklima

Reviziniai liukai – individualūs ir tiksliai pritaikyti

reviziniai liukai

Stilingame ir brangiame interjere visos detalės turi derėti. Tačiau kartais estetinį vaizdą sudarko privalomi techniniai reikalavimai, tokie kaip būtinybė sienose bei lubose įrengti revizinius liukus.

Šiai problemai spręsti kompanija „Knauf“ siūlo revizinius gipso kartono liukus. Įmontuoti lubose ar sienose jie beveik nematomi, nes pritaikomi prie interjero: dažomi, klijuojami tapetais ar plytelėmis. „Knauf“ reviziniai liukai atitinka visus šiuolaikinio dizaino reikalavimus. Jie sumontuojami greitai, yra stabilūs, atsparūs apkrovoms. Yra standartinių matmenų revizinių liukų: 200 x 200, 300 x 300, 400 x 400, 500 x 500 milimetrų ir kitokių iki 1200 x 1200 milimetrų. Tačiau dažnai, atsižvelgiant į patalpų ypatumus, užsakomi ir individualūs reviziniai liukai. Gipso kartono liukai gali būti montuojami ne tik šios medžiagos sistemose, bet ir mūro sienose. „Būna atvejų, kai užsakovai nenori palaukti keletą dienų arba tiesiog tuo metu pagaili papildomų šimto litų ir sumontuoja plastiko ar metalinius revizinius liukus. O vėliau ieško sprendimų, kaip paslėpti interjerą darkančius įrengimus: dengia juos paveikslais ar mėgina kitaip dekoruoti“, – stebėjosi bendrovės „Knauf“ atstovas Kęstutis Janeika.

Reviziniai „Knauf“ liukai gaminami iš aliuminio rėmo ir smūgiams bei ugniai atsparaus gipso kartono. Kitaip nei metaliniuose ar plastiko liukuose, rėmas ne montuojamas išorėje, bet paslepiamas vidinėje konstrukcijose pusėje. Liukai gali būti ir sandarūs, nepraleidžiantys dulkių, būna priešgaisrinių. Jie pritaikomi ir prie akustinių lubų, sumontuotų iš perforuoto gipso kartono plokščių. Gamykloje specialiai perforuotoms plokštėms paruošti reviziniai liukai suformuoja vientisą vaizdą.

Montuoti revizinius liukus – išties paprasta. Gaminio pakuotė – trafaretas, kur pažymėti liuko matmenys ir vietos savisriegiams sukti. Pridėjus trafaretą prie būsimos liuko vietos ir pažymėjus reikiamas vietas, išpjaunama anga. Ant susuktų savisriegių užmaunami guminiai antgaliai, saugantys nuo galimų sužeidimų naudojantis liukais. Jeigu liukas didelis ir masyvus, montuojamas papildomas konstruktyvas iš įprastų gipso kartono profilių. Reviziniai liukai laikosi ant vyrių, nuo kurių lengvai nuimami, o atsidaro spustelėjus ranka.

„Knauf“ REVO linija – universalūs reviziniai liukai, skirti montuoti į sieną ir lubas, kai apkalos storis – nuo 12,5 iki 25 milimetrų. Taip pat šios serijos liukai gali būti gaminami pagal specialų užsakymą plytelėms klijuoti – pagal individualų plytelių dydį ar raštą. „Knauf“ F-TEC linija – reviziniai priešgaisriniai liukai, kurie gali būti naudojami bet kokiam apkalos storiui iki 50 milimetrų. Jie yra universalūs, skirti montuoti į lubas, šachtos sieną arba monolitinę sieną, laiko apkrovas. „Knauf“ sisteminė linija – liukai, skirti montuoti į specialias „Knauf“ sistemas, tokias kaip pakabinamosios lubos arba saugančios nuo radiacijos sistemos.

Jung

Kiti temos straipsniai

Kilimas svetainėje

Kilimas svetainėje. Kaip išsirinkti?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Valgomojo įrengimas

Kaip moderniai įsirengti valgomąjį?

Išskirtinių užuolaidų salonas Kiekvienas suras svajonių baldus Reljefinės juostelės sienų dekorui Tavo buitinė technika Protingi namai Viskas voniai Puiki scena

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu