Tikkuurila

Sienų dažai – ir paprasti ir neprasti

Kokiais dažais dažyti lubas ir sienas

Sveiki atvykę į Druskininkuose įsikūrusį aqua parka: Visi sienų dažymo darbai atlikti pačiais paprasčiausiais dažais. Galite įsivaizduoti, nenaudojant “ypatingų”, ar “atsparių vandeniui” dažų, išgautos didžiulės ir įspūdingo grožio freskos, puošiančios net kelias baseinų patalpas. Manau, puikiai įsivaizduojate kokios tai sąlygos: drėgmė, šiluma, ryški šviesa… Kitaip tariant – “idealios” sąlygos dažų lupimuisi,  blukimui ir visiškam chaosui ant sienos, tiesa?

Vertinkite patys – vaizdai kalba daug įtikinamiau, nei gražiausi žodžiai. Tai ne lipdukas – tai realus  darbas, atliktas paprastais ir tikrai neprastais dažais.

Druskininkų gydykla, turinti ilgą istoriją, freskomis sienas papuošė 2012 metais. Pagalvokite patys, jeigu jau šie dažai vis dar puikiai atrodo aqua parke, tik pagalvokite, kaip ilgai ir kaip gerai tai laikysis Jūsų namuose.

Be abejo, reikalingi ne tik dažai, reikalinga ir speciali technologija. Kokia ji? Daugiau sužinoti galite pasikonsultavę su  specialistais.

Kiti temos straipsniai

Tikkurila dažai

Dažų vaidmuo tvarioje statyboje

Protingi namai Anza Pro. Dažymo įrankiai Tikkurila. Dažai ir kitos dangos Protingas grindų pasirinkimas ilgam! Išskirtinės kokybės vinilinės grindys Stoun:

dažymo patarimai Vivacolor

Interjero dažymo patarimai

Protingi namai Anza Pro. Dažymo įrankiai Tikkurila. Dažai ir kitos dangos Protingas grindų pasirinkimas ilgam! Išskirtinės kokybės vinilinės grindys Stoun:

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu