Tikkuurila

Dažymo įrankiai, kurie padeda dirbti našiau ir pasiekti geresnių rezultatų

Anza-pro įrankiai

Kiekvienas norime, kad reikiami darbai būtų atlikti kiek įmanoma greičiau ir geriau. Ir, žinoma, iš pirmo karto. Visu šimtu procentų sėkmingą rezultatą pasiekti padeda ne tik aukštos kokybės dažai, bet ir tinkami bei kokybiški įrankiai. Dažymas – tai tas darbas, kurį neretai pasiryžta atlikti ir neprofesionalai. Todėl švedų gamintojo „Anza” tikslas – padėti dirbti našiau, pasiekti geresnių rezultatų ir taupyti Jūsų laiką. Tai paremta pažangiausiomis technologijomis, ergonomišku dizainu, optimaliu našumu ir begale bandymų.

Volelis „ANZA MICMEX PLATINUM” 

Netolygiai nudažytos sienos visada buvo dažytojų galvos skausmas. Tokį rezultatą dažniausiai lemia per mažai dažų talpinantis volelis. Mikropluoštas „Micmex” patvarus, talpina itin didelį kiekį dažų ir užtikrina labai gerą padengimą. Idealus volelis sienoms ir luboms. Volelis pagamintas iš ištisinio pluošto, kruopštus jo gamybos procesas užtikrina, kad neiškris nė vienas plaukelis. Jo kraštai suapvalinti, kad dažant nebūtų dryžių. Naudojant šį volelį išties lengviau pasiekti tobulą rezultatą.

 LAUKO TEPTUKAS „ANZA PLATINUM”

Lauko teptukas „Platinum” – mūsų pats greičiausias teptukas! Fasado perdažymas nėra vienas mėgstamiausių užsiėmimų.

Tai nelengvas ir gana ilgai trunkantis darbas. Lauko teptukas „Platinum” leidžia paimti stulbinančiai daug dažų, optimaliai juos paskirsto ir užtikrina greitesnį bei geresnį rezultatą. Jis turi ergonomikos specialistų sukurtą unikaliai išlenktą rankeną. Ji užtikrina optimalų tikslumą bei patogumą ir tausoja Jūsų riešą bei nugarą dažant lauke sunkiomis sąlygomis. Teptuką galima naudoti su teleskopiniu kotu, kad būtų mažesnė riešo ir nugaros apkrova.

 Teleskopinis kotas „ANZA PLATINUM PRO CARBON TECHTM”

Dažytojams, ypač profesionaliems, svoris labai svarbus. Jie norėjo lengvesnio bei tvirtesnio teleskopinio koto ir mes išgirdome jų norą. Teleskopinis kotas „Platinum Pro Carbon Tech” yra lengvas, ypač patvarus ir labai tvirtas. Dirbdami jausite maksimalų jėgos perdavimą ir minimalų išlinkimą. Rankenos apačioje suformuotas ergonomiškas raumenų įtempimą mažinantis bumbulas leidžia geriau ją suimti ir palengvina darbą. Šešiakampė atrama neleidžia padėtam kotui nuriedėti, kai padarote pertrauką. Medžiaga „Carbon Tech” nepaprastai tvirta, todėl nelinksta, be to, ji labai lengva. „Red Dot” apdovanojimą už dizainą pelnęs fiksatorius yra tvirtas ir lengvai reguliuojamas.

 PLATI GLAISTYKLĖ ANZA

Glaistymas – nelengvas darbas tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Ši prieš 30 metų pasirodžiusi plati glaistyklė padėjo šimtams tūkstančių žmonių pasiekti nepriekaištingą rezultatą be didelių pastangų. Ją kūrėme kartu su ergonomistais, kad užtikrintume optimalų suėmimą ir lankstumą. Šią glaistyklę lengva naudoti, ji patvari, ergonomiška ir gerai apgalvota. Jos ašmenys pagaminti iš nerūdijančio plieno. Rankena turi minkštą ergonomišką suėmimo zoną, kad rankos judesiai būtų tikslūs ir ji mažiau pavargtų.

PLOKŠČIAS TEPTUKAS „ANZA PLATINUM”

Nepriekaištingo rezultato nori ne tik profesionalūs dažytojai, bet ir mėgėjai. Serijos „Platinum” plokščias teptukas skirtas ieškantiems aukščiausios kokybės. Jis ypač patvarus, leidžia paimti didelį kiekį dažų, užtikrina puikų padengimą, spartesnį dažymą ir tobulą rezultatą. Be to, specialūs šereliai užtikrina ypatingą tikslumą – itin lygią dangą ir tiesias linijas. Ergonomiška rumbuota rankena su keliomis skirtingomis suėmimo zonomis užtikrina rankos judesių tikslumą ir mažina riešo apkrovą. Patentuotas laikiklis leidžia pritvirtinti teptuką prie kibirėlio, kai reikia padaryti pertrauką

Kiti temos straipsniai

Tikkurila dažai

Dažų vaidmuo tvarioje statyboje

Protingi namai Anza Pro. Dažymo įrankiai Tikkurila. Dažai ir kitos dangos Protingas grindų pasirinkimas ilgam! Išskirtinės kokybės vinilinės grindys Stoun:

dažymo patarimai Vivacolor

Interjero dažymo patarimai

Protingi namai Anza Pro. Dažymo įrankiai Tikkurila. Dažai ir kitos dangos Protingas grindų pasirinkimas ilgam! Išskirtinės kokybės vinilinės grindys Stoun:

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu