Franke

Viršuliškėse projektuojami du aukštybiniai daugiabučiai

Nauja statyba, daugiabučiai

Viršuliškių skg. 8, Viršuliškėse tarp Laisvės prospekto ir Vilniaus vakarinio aplinkkelio, netoli Vilniaus spaudos rūmų, statytojas UAB „P34“ ir projektuotojas bendrovė „Archipoint LT“ 0,4 ha teritorijoje projektuoja du 17 ir 18 aukštų daugiabučius. Architektūrinės idėjos konkurse jų projektiniai pasiūlymai buvo įvertinti pirma vieta. Konkursą organizavo užsakovas UAB „Vilmstata“, vertino užsakovo atstovai ir nepriklausomi kvalifikuoti architektai.

Projektuotojas ir statytojas gegužės 12 d. 17 val. šių pastatų projektinius pasiūlymus nuotoliniu būdu viešoje konsultacijoje pristatys vilniečiams. Tik po to projektą svarstys savivaldybė.

Sklypas yra teritorijoje, kurios svarbiausi akcentai bus – esami ir naujai projektuojami aukštybiniai pastatai. Šiuo metu sklypas neurbanizuotas, apleistas.

Projektuojamuose pastatuose planuojami 233 butai, iš kurių 56 bus vieno kambario, 95 – dviejų, 61 – trijų. Projektinių pasiūlymų autoriai nurodo, kad pastatų pirmuose aukštuose planuojamos prekybos ir paslaugų paskirties patalpos.

Įvažiavimas į teritoriją numatytas iš Viršuliškių skersgatvio pusės. Suprojektuotos 152 požeminės ir 11 antžeminių automobilių statymo vietos.

Vidinėje komplekso erdvėje bus vaikų žaidimų, aktyvaus ir pasyvaus poilsio aikštelės. Numatyta įrengti ir žalias zonas, jos užims ne mažiau kaip 35 procentus sklypo ploto.

Teikti pasiūlymus galima iki 2022 05 12, 16 val., siunčiant juos adresu: UAB „Archipoint LT“ A.Vivulskio g. 41-113, Vilnius arba el.paštu info@archipoint.lt

Kiti temos straipsniai

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu