Anza

Vilniuje atsiras ypatingų vardinių suolelių – juos puoš padėkos geradariams

Vilniuje atsiras ypatingų vardinių suolelių – juos puoš padėkos geradariams

Vilniuje netrukus bus galima įsigyti vardinių suolelių. Pagal miesto tarybos narių patvirtintą tvarką sumokėjus nustatytą mokestį bus galima išsirinkti suolelį Vilniaus mieste ir papuošti jį nedidele lentele su norimu užrašu ir tapti savotišku to suolelio globėju.

„Neabejoju, kad žmonės bus išradingi ir išnaudos tai įvairiomis progomis: kas nors norės padovanoti vardinį suolelį draugui gimtadienio proga, įamžinti savo vaiko gimimą ar net tokiu netradiciniu būdu pasipiršti. Tikiu, kad fantazijos ir idėjų vilniečiai turi daug, o suolelių užteks visiems. Be to, labai svarbu, kad visos lėšos už vardinius suolelius bus skiriamos kilniam tikslui – socialinės rizikos šeimose augančių vaikų ugdymui“, – sako idėjos autorius Vincas Jurgutis.

Sumokėjusiems 500–1 000 eurų suolelį bus galima įsigyti metams, 1 000–5 000 eurų – dešimčiai, o už 5 000 eurų ar didesnę sumą suolelį savivaldybė įsipareigoja saugoti net 50 metų.

Už vardinius suolelius surinktos lėšos bus skiriama socialinės rizikos šeimose augančių vaikų neformaliam ugdymui finansuoti.

Per du mėnesius bus parengta ir patvirtinta atminimo suolelių įrengimo tvarka, padėkos lentelės dizainas, vietų, kuriose galima įrengti suolelį, sąrašas. Padėkos lentelės bus tvirtinamos ant jau esamų suolelių Vingio parke, Gedimino prospekte, Bernardinų sode, Neries krantinėje, taip pat kitose lankytinose Vilniaus miesto vietose.

Įsigijus tokį suolelį, savivaldybė įrengs atminimo lentelę ir užtikrins, kad ji būtų tvarkingai pritvirtinta visą laikotarpį, kuriam suolelis yra įsigytas. Užrašą pasirinks suolelį įsigyjantis žmogus, tačiau jis negalės būti tiesioginė prekės ženklo reklama, skatinti neapykantos ar diskriminacijos.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu