Tikkuurila

Vilniaus centre kyla lauko ledo arena

Vilniaus centre kyla lauko ledo arena

Po trumpos pertraukos į Vilnių sugrįžta viena ryškiausių žiemos tradicijų – lauko čiuožykla. Šiemet ji įsikurs naujoje vietoje – Baltojo tilto prieigose, kur jau pradėti pirmieji statybos darbai. Vilniaus miesto savivaldybės iniciatyvą šiemet įgyvendins VšĮ „Sporto namų grupė“.

„Džiaugiamės, kad žiemos čiuožyklos idėja Vilniuje ne tik „prigijo“, bet ir išaugo. Šiemet čia turėsime nedidelį žiemos pramogų miestelį, kur veiklos sau ras ir tie, kurie nori ant ledo užlipti patys, ir alternatyvių poilsio erdvių ieškantys gyventojai“, – sako Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas.

Vilniaus ledo arenos vardą gavusi čiuožykla šį sezoną – priešingai nei anksčiau – veiks po laikinai čia sukonstruotu stogu, mat arenoje be čiuožimo seansų vyks ir sporto bei kultūros renginiai, o tokia konstrukcija puikiai saugos nuo permainingų orų. Arenoje taip pat bus įrengtos tribūnos, veiks lauko kavinė.

„Savo užduotį šiuo žiemos sezonu suvokiame kaip būtinybę pakelti žiemos pramogas Vilniuje į kitą lygį – čiuožykla bus patogu naudotis visiškai bet kokiu oru, kadangi ji atsidurs po lauko arenos stogu, o arena taps įvairiausių pramogų, įskaitant koncertus ir kitus renginius, vieta. Tikimės, kad ši vieta prie Baltojo tilto, priminsianti nedidelį miestą mieste, taps dar vienu traukos centru šaltuoju metų laikotarpiu“, – pabrėžia  „Sporto namų grupės“ atstovas Arnas Vosylius.

Čiuožykloje, kuri veiks septynias dienas per savaitę planuojami ir nemokami čiuožimo seansai. Skirtingais laikais arena lauks moksleivių ir senjorų, o rytiniuose seansuose – visų vilniečių.

„Šaltuoju metų laiku aktyviai fizinei veiklai skiriamas laikas, natūralu, trumpėja, kaip, beje, ir laikas, praleidžiamas gryname ore, todėl norėjome gyventojams suteikti papildomų paskatų sportuoti. Ypač koncentravomės į tas visuomenės grupes, kurioms imuniteto stiprinimas turėtų būti neatsiejama jų kasdienybės dalis – mokyklinio amžiaus vaikus ir senjorus, tačiau nepamiršome ir likusiųjų. O kadangi arenos operatoriams atvirų seansų idėja taip pat pasirodė patraukli, čiuožykla tikrai bus prieinama kiekvienam“, – pažymėjo vicemeras.

Planuojama, kad pirmuosius lankytojus ledo arena priims lapkričio pabaigoje ir veiklą tęs visą žiemą. Numatyta, kad jei orai bus palankūs, čiuožykla galėtų veikti iki pirmojo kovo savaitgalio.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu