Tikkuurila

Už grubius pažeidimus panaikintas statybos techninės priežiūros vadovo kvalifikacijos atestatas

panaikintas statybos techninės priežiūros vadovo kvalifikacijos atestatas

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija)kreipėsi į viešąją įstaigą Statybos sektoriaus vystymą agentūrą (SSVA), prašydama įvertinti neteisėtai ypatingojo statinio – daugiabučio gyvenamojo namo Krivūlės g. 9, esančio kultūros paveldo teritorijoje, statybos techninę priežiūrą vykdžiusio vadovo kvalifikacijos atestatą ir pritaikyti poveikio priemones. Įvertinusi gautą informaciją 2023-02-24 SSVA panaikino statinio statybos techninės priežiūros vadovo kvalifikacijos atestatą.

Atlikusi ypatingojo statinio – daugiabučio gyvenamojo namo statybos adresu Vilnius, Krivūlės g. 9 (kultūros paveldo objektų ir vietovių teritorija, jų apsaugos zona) statybos techninės priežiūros vadovo veiklos patikrinimą, 2021-09-28 Statybos inspekcija nustatė, kad statybos techninės priežiūros vadovas ne tik kad neturėjo teisės vykdyti savo veiklos statiniuose, esančiuose kultūros paveldo objekto teritorijoje, tačiau ir kitame minėtu adresu išduotame statybą leidžiančiame dokumente nurodytame statinyje – inžineriniuose tinkluose.

Atlikusi statybos patikrinimus ir nustačiusi statybos dalyvių pažeidimus, Statybos inspekcija visais atvejais kreipiasi į statybos dalyvius atestuojančias institucijas – Lietuvos architektų rūmus ir SSVA. Tad ir šiuo konkrečiu aptariamu atveju visa informacija 2021-11-11 buvo perduota SSVA, kuri vadovaudamasi Statybos įstatymo 12 straipsnio 15 dalies 8 punktu panaikino statinio statybos techninės priežiūros vadovo kvalifikacijos atestatą.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu