Anza

Už Belmonto kompleksą pasiūlyta beveik 2 mln. Eur

Už Belmonto kompleksą pasiūlyta beveik 2 mln. Eur

Valstybės nekilnojamąjį turtą valdančios ir jo priežiūrą užtikrinančios valstybės įmonės Turto bankas organizuotas aukcionas, kurio metu buvo pardavinėjamas vaizdingoje Vilniaus vietoje esantis valstybei priklausantis Belmonto žirgynas, įvyko. Aukciono dalyvis už kompleksą pasiūlė pradinę 1,97 mln. eurų sumą. Tai viena didžiausių sumų šiemet, pasiūlyta už valstybei priklausanti objektą.

Iš viso į aukcioną užsiregistravo du dalyviai.

Pavilnių regioniniame parke, šalia Vilnelės esantis beveik 6 tūkst. kv. metrų žirgyno kompleksas susideda iš hipodromo, dviejų administracinių pastatų, arklidžių, poros sandėlių ir kitų statinių. Aukciono laimėtojas įgyja teisę išsinuomoti iš valstybės 3,3 hektarus žemės aplink žirgyną 47-iems metams.

Turto bankas kompleksą perėmė 2019 m. spalio mėnesį iš Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato, Vyriausybės nutarimu įtraukus jį į valstybės parduodamo turto sąrašą. Už objektą gautos lėšos bus nukreiptos policijos komisariato statyboms Vilniaus Sietyno gatvėje.

Aukciono laimėtoju yra skelbiamas tas aukciono dalyvis, kuris pasiūlo didžiausią kainą. Sandoris laikomas baigtu, kai per 10 dienų po pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo, aukciono laimėtojas sumoka visą sumą už NT objektą.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu