Tikkuurila

Statybos inspekcija pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Valstybine energetikos reguliavimo taryba

Statybos inspekcija pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Valstybine energetikos reguliavimo taryba

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija) ir Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT), siekdamos stiprinti vykdomų funkcijų efektyvumą, įvertino bendrų tikslų svarbą ir sutarė bendradarbiauti.

„Statybos inspekcija plečia stiprių partnerių ratą – pasirašytas bendradarbiavimo susitarimas su VERT atveria naujų galimybių dalintis patirtimi, sėkmingai ginti viešąjį interesą ir užkirsti kelią galimiems pažeidimams statybos srityje. Esu įsitikinusi, kad abiejų įstaigų noras bendrauti realizuosis į prasmingus projektus – geriausių rezultatų galėsime pasiekti suvieniję pajėgumus, koordinuodami veiksmus ir keisdamiesi aktualia informacija“, – pabrėžia Statybos inspekcijos viršininkė Eglė Kuklierienė.

Statybos inspekcija ir VERT sutarė, esant poreikiui, organizuoti iš anksto suplanuotus patikrinimus, dalyvauti bendruose renginiuose, teikti tarnybinę pagalbą ir konsultuoti viena kitą savo kompetencijų klausimais.

Taip pat abi įstaigos įsipareigojo dalintis informacija apie pastebėtus pažeidimus, o gavusios informacijos apie galimus pažeidimus, imtis veiksmų dėl teisės aktų pažeidimų nustatymo, šalinimo ir atsakomybės taikymo pagal kompetencijas.

„Džiaugiamės galimybe bendradarbiauti, keistis patirtimi ir įžvalgomis, tobulėti bei diskutuoti. Tikimės, kad bendros VERT ir Statybos inspekcijos ekspertų pastangos leis greičiau bei efektyviau imtis veiksmų, siekiant užkardyti energetikos srities pažeidimus teritorijų planavimo, statinių statybos srityje, užtikrinti patikimą ir saugią energetikos srities veiklą“, – tvirtina VERT pirmininkas Renatas Pocius.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu