Franke

Sporto aikštynas sostinės Kaukysos gatvėje bus atnaujintas per ateinančias 60 dienų

Sporto aikštynas sostinės Kaukysos gatvėje bus atnaujintas per ateinančias 60 dienų

Vilniaus miesto savivaldybė pasirašė sutartį dėl sporto aikštyno Kaukysos g. atnaujinimo, tad netrukus bus pradėtas baigiamasis projekto etapas. Konkursą laimėjo ir rangos darbus stadione atliks UAB „Eurosportas LT“. Darbus ketinama užbaigti per ateinančias 60 dienų.

„Jaučiame, kad ir aplinkinių rajonų gyventojai ir sporto entuziastai iš tolimesnių vietų labai laukia šio aikštyno atidarymo, todėl stengėmės kaip įmanoma sutrumpinti darbų trukmę. Kol vykdėme viešųjų pirkimų procedūras, buvo atlikti paruošiamieji darbai, įrengtas apšvietimas. Kadangi buldozeriai iš stadiono jau išvežti, gavome keletą skambučių su klausimu, ar čia viskas taip ir liks. Iš tiesų, čia darbų liko nebedaug, bet pabaigos dar teks šiek tiek luktelti. Konkursą laimėję rangovai per ateinančius du mėnesius čia įrengs dirbtines dangas, kamuolių gaudykles, tvoreles, sumontuos inventorių. Markučių, Paupio, Rasų ir kitų mikrorajonų gyventojai modernią sporto erdvę turės jau vasaros pabaigoje“, – sako Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas.

Artimiausiu metu bus pradėti lengvosios atletikos bėgimo takų, dirbtinės dangos krepšinio aikštelės, dviejų paplūdimio tinklinio aikštelių bei dviejų padelio kortų dangų klojimo darbai ir dirbtinės žolės futbolo aikštėje įrengimas. Vėliau seks aikštelėse reikalingo inventoriaus, treniruoklių, teniso, šachmatų stalų, dviračių stovų ir kitų elementų įrengimas, tvorų ir atitvarų montavimo darbai.
Konkurso metu ypatingai didelis dėmesys skirtas medžiagų kokybei, todėl dirbtinė žolė, dengsianti futbolo aikštę atitiks „FIFA Quality“ kokybės lygį, o treniruokliams bus suteikta ne trumpesnė nei penkerių metų bendroji garantija.

Čia taip pat bus įrengtos pirmosios viešos padelio aikštelės. Iki šiol analogiškas aikšteles gyventojai galėjo išsinuomoti vienoje iš penkių privačia iniciatyva įkurtų vietų mieste, o šalia Vilnelės įrengtais kortais Kaukysos g. vilniečiai galės naudotis nemokamai.

Iš viso dangų įrengimo darbams ir įrangai Vilniaus miesto savivaldybė skirs 312,9 tūkst. eurų su visais mokesčiais.

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu