Search
Close this search box.
Anza

Siautęs vėjas vertė medžius

Savaitgalį siautusi audra Klaipėdos apskrityje vertė ir laužė medžius, be elektros energijos čia buvo likę 912 vartotojų.

„Medžiai krito ties Vieviržėnais, Endriejavu, Kretingoje, Neringoje, Šilutės ir Skuodo vietovėse, tačiau tai didelių nesklandumų nesudarė. Eismas nesutriko, darbuotojų brigados iškart nuo kelio pašalino kliūtis”, – aiškino Klaipėdos regioninių kelių budėtojas Alvydas Jaseliūnas.

Nors šeštadienio naktį Klaipėdoje vėjo greitis siekė 25 metrus per sekundę, tačiau Jūrų uoste laivyba nesutriko, keltai kursavo įprastu laiku, pajūrio gyventojai skaudesnių nelaimių ar nuostolių išvengė.

„Jokių nelaimių neužfiksuota. Elektros energijos gedimus šalino operatyvinės brigados. Sekmadienio dieną be elektros energijos Klaipėdos rajone buvo likę vos keliasdešimt vartotojų”, – teigė Klaipėdos civilinės saugos departamento operatyvinis budėtojas Arūnas Stapušaitis.

Vakarų Lietuvą aptarnaujančios bendrovės VST teritorijoje be elektros buvo likę apie devyni tūkstančiai klientų. Daugiausiai gedimų pastebėta Klaipėdos ir Šiaulių regionuose. Telšių ir Mažeikių rajonuose be elektros buvo likę po 1,7 tūkst. vartotojų, Plungės – 1,2 tūkst., Gargžduose – 700.

Šeštadienio naktį gelbėtojai 26 kartus skubėjo šalinti kelių nuo užvirtusių medžių ar medžių šakų. Stipraus vėjo neatlaikę medžiai virto ir lūžo ne tik Klaipėdos, bet ir Telšių bei Tauragės apskrityse. Žmonės nenukentėjo.

Šiemet stiprus vėjas pajūrį užplūsta jau ne pirmą kartą. Kai šių metų sausio pabaigoje pajūryje šėlo 21 metro per sekundę vėjas, be elektros visą naktį buvo likę apie 450 Klaipėdos apskrities gyventojų.

Vasario pradžioje dėl siautusios audros nuvirtusios statybinės konstrukcijos sudaužė „Renault Megane Scenic” automobilį. Tik atsitiktinumo dėka nenukentėjo trumpam iš automobilio išlipusi jo vairuotoja.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Ruukki Lietuva

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu

www.statybajums.lt