Anza

„Schneider Electric“ bendradarbiaudamas su Industrinio Interneto Konsorciumu kurs daiktų interneto sprendimus

„Schneider Electric“ bendradarbiaudamas su Industrinio Interneto Konsorciumu kurs daiktų interneto sprendimus

Life Is On: „Schneider Electric“ pristato naują prekinio ženklo strategiją

Rueil-Malmaison (Prancūzija), 2015 m. rugsėjo 30 d. – Šiandien pasaulinė energijos valdymo ir automatizacijos bendrovė „Schneider Electric“ paskelbė naują prekės ženklo strategiją šiuo pramonei kritiniu pereinamuoju laikotarpiu, kai verslo ir visuomenės kraštovaizdį keičia urbanizacija, skaitmenizacija ir industrializacija. Strategijos „Life Is On“ sukūrimą paskatino „Schneider Electric“  veiklos analizės sprendimai pasitelkiant daiktų internetą. Šie sprendimai pakeis tai, kaip žmonės ir organizacijos vartoja energiją, padės efektyviau automatizuoti pramoninius procesus ir pagerinti verslo sprendimų  ir gyvenimo kokybę.

„Mes manome, kad energijos prieinamumas – tai kiekvieno fundamentali teisė bet kuriame planetos kampelyje. Mes kuriame energijos valdymo ir automatizavimo technologijas, kurios užtikrina energijos saugumą, patikimumą, tvarumą ir efektyvumą“, – teigia  Jean-Pascal Tricoire, kompanijos „Schneider Electric“ vadovas ir valdybos pirmininkas. „Daiktų internetas keičia verslą Lietuvoje įvairiose srityse, o mūsų operacijų valdymo sprendimai padeda klientams realizuoti daiktų interneto galimybes jau šiandien“, – pažymi jis.

Bendradarbiaus su IT pasaulio lyderiais

„Schneider Electric“ siekis operacijų valdymą optimizuoti pasitelkus daiktų internetą tampa dar realesnis – kompanija šiandien tapo Industrinio Interneto Konsorciumo (IIC) valdymo komiteto nare. Šios pareigos „Schneider Electric“ leis kartu su pasauliniais IT lyderiais, tokiais kaip  AT&T, „Cisco“, „General Electric,“ IBM bei  „Intel“ rengti rekomendacijas pramonei ir prisidėti prie daiktų interneto technologijų diegimo proceso visame pasaulyje.

Prognozuojama, kad daiktų interneto rinkos augimas iki 2025 m. kasmet sieks apie 10 trilijonų USD ir pakeis gamybos procesus bei žmonių darbo įpročius.

„Nauja gamybos ir gamyklų transformacijos banga priklauso nuo galimybės prijungti įrenginius prie interneto ir tokiu būdu turėti didesnes galimybes valdyti informaciją bei procesus. Būtent šioje srityje tampa labai svarbios inovacijos, kurias siūlo kompanijos, tokios kaip „Schneider Electric“ ir kiti mūsų partneriai. Kaip ir kiti Konsorciumo nariai, „Schneider Electric“ nauji efektyvaus energetikos valdymo sprendimai bei per tinklą sąveikaujantys produktai leis daiktų internetą pakelti į naują lygį. Tai ženkliai pakeis žmonių gyvenimą ir verslo procesus“, – pažymi Industrinio Interneto Konsorciumo vykdantysis direktorius Dr. Richard Soley.

„Schneider Electric“  kurdama ir įgyvendindama daiktų interneto technologijas taip pat bendradarbiaus su Honkongo Moklso ir technologijų universiteto -Masačusetso Technologijų instituto Tyrimų aljanso konsorciumu.

„Mes daug investuojame į inovacijas, kurdami produktus ir sistemas, kurios sąveikauja per daiktų internetą. Mūsų sprendimai, padedantys verslui valdyti procesus internetu,  yra skirti įvairioms verslo šakoms: gyvenamiesiems ir administraciniams pastatams, duomenų centrams, energetikos, infrastruktūros bei kitoms pramonės įmonėms“, –  teigia  Jean-Pascal Tricoire.

Daiktų interneto technologijų kūrimas vandenvalos, naftos ir dujų pramonei, duomenų centrams, sveikatos apsaugos įstaigoms, maisto ir gėrimų pramonei bei išmaniems miestams – tai prioritetinė „Schneider Electric“ veiklos kryptis. Bendradarbiaudama su Industrinio Interneto Konsorciumu bei mokslo bei tyrimų organizacijomis, kompanija artimiausiu metu savo veiklos pajėgas nukreips į naujų technologijų bei paslaugų, kurios suteiks galimybę klientams didinti veiklos efektyvumą, kūrimą.

„Schneider Electric“ yra pasaulinė kompanija, užimanti lyderio pozicijas energijos valdymo ir automatizacijos srityse. 2014 metais kompanijos pardavimai siekė 25 mlrd. EUR.    „Schneider Electric“  dirba 170 000 darbuotojų, kurie aptarnauja klientus daugiau nei 100 šalių, padėdami saugiai, patikimai ir tvariai valdyti energiją bei procesus.  Mūsų technologijos, programinė įranga ir paslaugos – nuo paprasčiausių jungiklių iki kompleksinių  operacinių sistemų – padeda klientams valdyti ir automatizuoti veiklos procesus. Mūsų integruotos technologijos leidžia plėtoti pramonę, keisti miestus ir praturtinti gyvenimus. Tai „Schneider Electric“ mes vadiname : Life is On.

TAIP PAT SKAITYKITE

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu