Franke

„Ruukki“ stogo danga, pagaminta iš „SSAB“ plieno be iškastinio kuro, prabangiems „Sunday Morning“ poilsio namams Laplandijoje

Ruukki Sunday Morning

„Ruukki Construction“, priklausanti SSAB, pasirašė sutartį su kelionių bendrove „Experience Pyhä Oy“ dėl „Ruukki® Classic LowCarbon“ stogo dangos, pagamintos iš SSAB „Fossil-free™“ plieno, tiekimo investicinės bendrovės ekologinių atostogų vilų projektui Pyhätunturi, Suomijos Laplandijoje. Ateityje „Honkatalot“ vilose įrengtos tokios stogo dangos turės iki 70 proc. mažesnį poveikį klimatui nei tradiciškai gaminami plieniniai stogai.

Experience Pyhä Aamu liukso numeris
Experience Pyhä Aamu liukso numeris

„Ruukki“ pristatys naujus gaminius, pagamintus iš plieno be iškastinio kuro, taip pat aukštos kokybės lietaus nuvedimo sistemas ir stogo saugos elementus. Visi šie gaminiai bus naudojami rytinėje Laplandijos dalyje esantiems „Experience Pyhä Oy“ priklausantiems „Sunday Morning“ poilsio namams. Projekto rangovai įmonė „Honkatalot“ planuoja šiame tvarumu išsiskiriančiame kurorte pastatyti 20 itin modernių vilų. Vienuolika vilų bus pastatyta šią vasarą, o likusios – vėliau.

Naujosiose vilose unikaliu būdu atsižvelgiama į tvarios plėtros reikalavimus. „Sunday Morning Resort“ gavo „Tvarių kelionių Suomijoje“ (angl. Sustainable Travel Finland STF) pradininko statusą ir sertifikatą už darbą tvaraus turizmo srityje. 

Experience Pyhä Aamu liukso numeris
Experience Pyhä Aamu liukso numeris

Jau penkerius metus, siekiant taupyti energiją, visų kurorto pastatų vėdinimas valdomas pagal anglies dioksido matavimus. Be to, iš pastatų išmetamo oro susigrąžinama atliekinė šiluma, šildymui naudojami žemės arba oro šilumos siurbliai, elektros energiją gamina paties kurorto saulės elektrinė, o visapusiškos perdirbimo sistemos akcentas – biokompostavimo stotis, kurioje gaminamas maistingomis medžiagomis turtingas dirvožemis, kuriame kurorto laukuose auginamos šakniavaisinės daržovės, patiekiamos viešbučio restorane. Todėl „Ruukki Classic LowCarbon“ stogo danga, pagaminta iš „SSAB“ plieno be iškastinio kuro, yra visiškai natūralus ir suprantamas pasirinkimas naujiems „Aamu“ apartamentams. 

„Smagu, kad bendradarbiaudami su „Ruukki“ ir „Honkatalot“ galime tęsti „Sunday Morning Resort“ novatorišką tvarumo politiką, klientams siūlant aplinkai palankius apgyvendinimo sprendimus. Dėkojame visoms prisidėjusioms šalims už šį žingsnį tvaresnės ateities link“, – sako Liisa Loippo, „Experience Pyhä Oy“ rinkodaros ir komunikacijos vadovė.

Ruukki Classic LowCarbon
Ruukki Classic LowCarbon

„Norėtume padėkoti savo partneriams už jų novatorišką vaidmenį ir visapusišką bendradarbiavimą. Puiku, kad kartu galime siekti, jog statyba būtų neutrali anglies dioksido atžvilgiu. Pasirinkę elegantiškus ir tvarius „Ruukki“ gaminius, klientai savo projektuose gali pasiekti net aukščiausiai iškeltą tvarumo kartelę“, – sako Jorma Korhonen, „Ruukki Construction“ stogų dangų verslo direktorius Suomijoje. 

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu