Tikkuurila

„Realco“ pildo NT projektų užsienyje portfelį: Ispanijoje statys apartamentus

Marbelija

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Realco“ pildo savo projektų Ispanijoje portfelį. Visame pasaulyje garsėjančios kurortinės Marbeljos kaimynystėje įsigytame 45,75 aro sklype bendrovė pradeda plėtoti apartamentų kompleksą.

Tai yra trečioji bendrovės investicija į NT projektus Ispanijoje – Kosta del Solio pakrantėje, viename brangiausių Marbeljos rajonų, 2023 metais įsigytuose sklypuose „Realco“ jau plėtoja du prabangių vilų projektus. 

„Pastaruoju metu NT rinka visoje Ispanijoje ir ypač „auksiniu trikampiu“ vadinamoje jos teritorijoje tarp Marbeljos ir Esteponos vis labiau aktyvėja. Čia būstų poilsiui ar laikinam gyvenimui dairosi vis daugiau gyventojų ne tik iš kitų šalių, bet ir iš Lietuvos. Mūsų tikslinė auditorija yra pirkėjai, kurie ieško naujų, kokybiškai pastatytų ir įrengtų, ergonomiškai suplanuotų apartamentų poilsiui ar laikinam gyvenimui“, – komentuoja „Realco“ vadovas J. Dovidonis.

Sklype planuojama statyti apie 20-ties apartamentų, kurių plotas sieks iki 100 kv. metrų, kompleksą. Skaičiuojama, kad vienų apartamentų kaina bus apie 700 tūkst. eurų. 

Apartamentų komplekso teritorijoje bus įrengtas tik jo gyventojams skirtas didelis lauko baseinas, stilingos žaliosios ir poilsio erdvės.

Sklypas, kuriame plėtojamas kompleksas, nuo jūros nutolęs kiek didesniu nei vieno kilometro atstumu. Šalia yra golfo laukai, tyvuliuoja ežeras. Kaimynystėje įsikūręs prabangus vilų kvartalas „Los Flamingos“ su garsiuoju viešbučiu „Villa Padierna Palace“, kuriame buvo apsistojusi pirmoji JAV ponia Michelle Obama.

Statybas ir išankstinius apartamentų pardavimus numatyta pradėti 2025 m. gegužę, projektą planuojama baigti iki 2026 m. pabaigos. 

Netoli sklypo, kur planuojamas apartamentų kompleksas, „Realco“ jau plėtoja du prabangių vilų kompleksus. Pirmajame, „The Palms Marbella“, 35 arų sklype šių metų kovo mėnesį jau pradėtos trijų išskirtinio ploto ir dizaino bei ypač prabangių (luxury) vilų-rezidencijų statybos. 

Kiekvienoje 700 kv. metrų ploto viloje bus po 5-6 miegamuosius ir 6-7 vonios kambarius, taip pat terasos su vasaros virtuve, valgomojo zona bei erdve leisti laiką šalia baseino. Šio projekto statybas planuojama baigti 2025 m. birželį, vienos vilos kaina prasidės nuo 6,5 mln. eurų.

Kitame 105 arų sklype bendrovė pirkėjams pasiūlys 11 aukštesnės klasės (premium) vilų, kurių kiekvienos plotas apie 400 kv. metrų. Planuojama, kad viena tokia vila kainuos apie 2,3 mln. eurų. Šiuo metu yra pateiktas prašymas statybų leidimui gauti, vyksta komplekso projektavimo darbai. Statybos turėtų prasidėti 2024 m. balandį, o baigti darbus planuojama 2025 m. spalį.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu