Ekoklima

Ragina galvoti apie NT mokesčio visuotinumą

NT mokestis

Dalis šiuo metu siūlomų naujų mokesčių galėtų būti naudingi, tačiau skubotas jų įvedimas neduos greito efekto, todėl jų svarstymas turėtų būti nukeltas į kitus metus, įsitikinusi Lietuvos verslo konfederacija (LVK).

Šios verslą atstovaujančios organizacijos nuomone, nekilnojamojo turto (NT) mokestis galėtų reikšmingai prisidėti prie biudžeto, tačiau reikėtų svarstyti apie jo visuotiniškumą. Todėl prieš apsisprendžiant dėl šio mokesčio, reikėtų paskaičiuoti kiek jis suneš pinigų ir kiek kainuos jo administravimas.

„LVK teigiamai vertina tokio mokesčio galimybę, nes NT mokestis ateityje galėtų užkirsti kelią galimiems rinkos kainų burbulams, didinti NT prieinamumą neturtingiems visuomenės sluoksniams. Šis mokestis trumpuoju laikotarpiu galėtų padidinti NT apyvartumą, kai būtų skaldomi ir optimizuojami sukaupto turto, kuris gali būti ir nenaudojamas, portfelis“, – dėstoma organizacijos pranešime.

Verslo atstovų nuomone, norint apmokestinti prabangius automobilius, reikėtų orientuotis į jų kainą, o ne galią.

Ši organizacija kritikuoja ir planus apmokestinti pajamas iš indėlių palūkanų, mažinti pervedimus į privačius pensijų fondus.

TAIP PAT SKAITYKITE

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu