Anza

Pradėtos paskutiniojo „Bajorų lajų“ etapo statybos

Bajorų lajos

Sostinės Bajorų rajone, Vanaginės draustinio pamiškėje pradėtos trečiojo ir paskutinio gyvenamojo projekto „Bajorų lajos“ etapo statybos. Vienos iš didžiausių Lietuvoje NT plėtros bendrovių „Omberg group“ projekte statomi du daugiabučiai.

„Bajorų lajos“ tapo vienu iš perkamiausių mūsų visų laikų projektų. Norą čia įsikurti visų pirma lemia naujakuriams itin svarbi miesto ir gamtos dermė. Išsirinkome sklypą, besiribojantį su 300 ha ploto gamtos draustiniu, tačiau tuo pat metu užtikrinantį ir patogų susisiekimą su miesto centru.

Kitas labai svarbus veiksnys – prieinama kaina. Išaugus NT kainoms ir paskolų palūkanoms, „Bajorų lajos“ rinkoje ir Bajorų rajone išliko itin konkurencingas projektas“, – teigia „Omberg group“ vadovė Dalia Andrulionienė.

7 aukštų A++ energinės klasės daugiabučiuose statomi 92 įvairaus išplanavimo butai, nuo 1 iki 4 kambarių. Dalis butų suprojektuoti su erdviomis privačiomis terasomis, kiti – su dviem balkonais ar trimis kryptimis orientuotais langais.

Šiuo metu pradedamas statyti daugiabučių konstruktyvas. Patikimų ir tarptautinėje bendruomenėje pripažįstamų ekspertų „INHUS“ kuriami surenkamo gelžbetonio sprendimai ne tik užtikrina pastatų kokybę bei ilgaamžiškumą, bet ir yra draugiški aplinkai.

Trečiasis „Bajorų lajų“ etapas įsikurs arčiausiai miško, daugiabučiai tiesiogiai ribosis su Vanaginės draustiniu. Patogų susisiekimą su centrine miesto dalimi užtikrina netoliese esanti Geležinio vilko gatvė, o rajono patrauklumas jaunoms šeimoms išaugo pernai čia duris atvėrus darželiui „Bajorėlis“.

„Ne paslaptis, kad didelis iššūkis Bajorų gyventojams yra automobilių parkavimas. Vietų trūksta, todėl „Bajorų lajose“ įrengiame požeminę stovėjimo aikštelę, kurioje gyventojai galės laikyti vieną ar du automobilius – užtikrinome, kad vietų pakaktų visiems“, – sako D. Andrulionienė.

Vidiniuose projekto kiemuose „Omberg group“ įkūrė „Lajų parką“ – pramogų ir laisvalaikio erdves mažiesiems ir suaugusiems. Projektą juosia tvora, todėl vaikai žaisti kieme gali saugiai.

Iš viso trijuose projekto etapuose bus pastatyti 7 daugiabučiai namai, statybas baigti planuojama kitų metų pabaigoje.

Kiti temos straipsniai

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu