Franke

Po metų pertraukos Vilniuje ir Panevėžyje duris atveria atnaujinti baseinai

Atnaujinti baseinai

Vilniečiai ir panevėžiečiai nuo šiol turi daugiau galimybių mokytis ir praktikuoti plaukimą – sporto ir sveikatingumo klubai „Impuls“ po beveik metų pertraukos atvėrė baseinus, kurių veikla pernai dėl išaugusių energijos kainų buvo laikinai sustabdyta. Klubų vadovės teigimu, norinčiųjų plaukti šiuo metu jau daugiau nei buvo prieš stabdant baseinų veiklą.

„Pernai rugsėjį turėjome stabdyti baseinų veiklą dėl itin išaugusių ir neprognozuojamų išlaidų elektrai, o kartu ir kitoms komunalinėms paslaugoms. Tai buvo tikrai skaudus smūgis, žinant tai, kad išlaidos baseinams sudaro apie 60 proc. visų mūsų klubų mokesčių už vandenį, elektrą, šildymą. Laimei, elektros ir kitų komunalinių paslaugų kainos, nors ir išlieka aukštesnės nei prieš pandemiją, stabilizavosi, todėl pagaliau vėl galime atverti duris. Šiuo metu kaip niekad jaučiame, kad žmonės pasiilgo plaukimo treniruočių, per šį laiką sulaukdavome vis daugiau užklausų, kada bus galima atvykti į baseiną. Jau dabar skaičiuojame, kad įsigijusių abonementus į baseinus yra daugiau nei buvo iki to laiko, kai turėjome sustabdyti veiklą“, – komentuoja „Impuls“ vadovė Greta Radzevičienė. 

Skaičiuojama, kad iki baseinų uždarymų juose kasdien lankydavosi vidutiniškai 300-400 lankytojų ir dar tiek pat plaukti besimokančių vaikų. „Laukiame tiek sugrįžtančių, tiek naujų lankytojų, o ypač kviečiame vaikus. Ne paslaptis, kad skendimų statistika tikrai nedžiugina, o juk įgauti reikiamų pagrindų svarbu dar vaikystėje. „Impuls“ vaikų plaukimo akademijoje esame paruošę įtraukiančių ir įdomių plaukimo veiklų“, – kviečia G. Radzevičienė. 

Duris atvėrę baseinai yra Panevėžyje Parko g. 14 ir Vilniaus Fabijoniškių g. 97A esančiuose „Impuls“ klubuose.

TAIP PAT SKAITYKITE

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu