Tikkuurila

Patarimai, kaip paruošti siuntą į Kiniją

Patarimai, kaip paruošti siuntą į Kiniją

Kaip pasiruošti siuntoms siunčiamoms į Kiniją. Prieš ir per kinų Naujuosius metus erdvė greitai užsisakoma, dėl ribotų pajėgumų padidėja siuntimo įkainiai, o dėl spūsčių pailgėja tranzito laikas. Norėdami išvengti nereikalingų išlaidų ir vėlavimų, galite padaryti keletą dalykų. Pirmas jų, tai pagalvokite, kokiu laiku planuoja siųsti siuntą į Kiniją. Kinų Naujieji metai, vienas iš didžiųjų įvykių šalyje, kurie gerokai apsunkina siuntų gabenimo klausimus ir jų siuntimo terminai prailgėja. Tad reikėtų atminti vieną pagrindinį dalyką, kad jeigu ruošiate siuntą į Kiniją, pirmiausia stengtis siuntą paruošti siuntimui prieš kinų naujuosius metus. Kokios pagrindinės taisyklės, norint paruošti siuntą į Kiniją?

Palaikykite glaudų ryšį su siuntos gavėju. Gal būt jis jums galės suteikti daugiau informacijos apie siuntos gabenimo būdus, taip pat apie platesnę informaciją dėl pačios siuntos paruošimo. Užsisakykite siuntą iš anksto, kad užtikrintumėte vietos savo prekėms. Užsisakykite siuntą kuo anksčiau, geriausia prieš mėnesį, kad užtikrintumėte vietos savo prekėms. Kai kurie ekspeditoriai gali pateikti jums piko sezono tvarkaraštį ir rezervuoti vietą jūsų prekėms, remdamiesi ankstesnių laivybos duomenų analize. Nepriklausomai dėl siuntos gabenimo būdo, gali pakilti siuntų gabenimo tvarkaraščiai ir gali pasidaryti labai sunku išsiųsti siuntą. Vienas iš apgalvotų patarimų, užsisakyti siuntos gabenimą iš anksto.

Apsvarstykite galimybę pasirinkti kurjerių paslaugą, kad išvengtumėte didesnių siuntimo įkainių. Paklauskite savo ekspeditoriaus galimybės naudotis transporto paslauga, apimančia įvairias transporto rūšis, tokias kaip jūra, oru, keliais ir geležinkeliu. Kartais renkantis multimodalinę transporto paslaugą su šiek tiek ilgesniu tranzito laiku apsimoka, nes įprastos paslaugos, kurių tranzito laikas yra greitesnis, paprastai būna perpildytos. Patarimas dėl siuntos ruošimo į Kiniją, pasidomėti pas paslaugos teikėją, kuris būdas greitesnis gabenant siuntą.  Atostogų sezono metu išsiunčiami itin dideli prekių kiekiai. Todėl nepamirškite apie krovinių gabenimo vidaus keliais galimybes. Gali būti gera idėja užsisakyti dalinį sunkvežimio krovinį, kad būtų išvengta spūsčių, papildomų krovinių gabenimo laukimo mokesčių ir ilgo tranzito laiko, nes dažniausiai nereikia sustoti paskirstymo terminaluose, naudojant šią paslaugą.

Ar jaučiate stresą dėl savo siuntos? Nesijaudink! Kiekviena kurjerių turi daug žinių ir didelę patirtį dirbant Kinijos rinkoje. Siūlome platų transporto sprendimų asortimentą ir pridėtinės vertės paslaugas, kad optimizuotume jūsų prekių srautą. Iš savo biuro Kinijoje ir Šiaurės šalyse mes padedame jums užsisakyti protingus ir efektyvius transporto sprendimus, kad jūsų prekės būtų saugiai atvestos laiku. Vienas iš patarimų siuntos draudimas, kuriuo galite pasidomėti jau prieš siunčiant siuntą. Apdraustas siuntinys, visada sumažina riziką dėl siuntinio gerovės, ypač kai siuntinys adresuojamas į Kiniją ir tokios ilgos kelionės metu, gali visko nutikti.  Bet kokiu atveju, kurjerių tarnyba čia Lietuvoje visada gali jums pasiūlyti siuntos draudimo pasirinktis.

Kiti temos straipsniai

Ledo arenos vizualizacija

Ledo arenos projektavimas įsibėgėja

Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo

Jung Lietuva
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu