Anza

Paskutiniai štrichai – įjungtos didžiojo Lazdynų komplekso baseino vandens šildymo ir filtravimo sistemos

Lazdynų komplekso baseinas

Didysis baseinas Lazdynų daugiafunkciame komplekse pilnai užpildytas vandeniu ir pradėtas šildyti. Vilniaus miesto savivaldybė skelbia, kad užbaigta didžioji dalis – 90 proc. – komplekso rangos darbų.

„Lazdynų baseinas yra prioritetinis projektas, todėl ir jam skiriamas dėmesys, rangovų kontrolė yra neeiliniai. Kasdien sekame net mažiausių darbų progresą. O šiuo atveju jau esame reikšmingame etape – vienas baseinas praktiškai užbaigtas, o kitame atliekami pirmieji sandarumo bandymai. Nesinori užbėgti įvykiams už akių, bet pabaiga jau tikrai labai arti“, – sako Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas.

Šiuo metu objekte AB „Panevėžio statybos trestas“ vykdo apdailos bei vidaus inžinerinių sistemų baigiamuosius darbus.

Olimpiniame 50 metrų ilgio baseine yra derinamos įspėjamosios sistemos, kurios padės gelbėtojams saugoti baseino lankytojus nuo galimų nelaimių. Taip pat įjungta vandens filtravimo ir vandens šildymo sistema – per parą vandens temperatūra baseine pakeliama dviem laipsniais. Taip jis bus šildomas, kol pasieks numatytą temperatūros lygį.

Šią savaitę planuojama pradėti leisti vandenį ir į nardymo baseiną. Pirmuoju etapu baseinas bus užpildytas iki 20 cm, bus išbandomas purkštukų sandarumas. Vėliau jis bus palaipsniui pildomas iki viršaus, etapais tikrinant baseino elementų sandarumą. Taip pat bus paleistos vandens filtravimo ir šildymo sistemos, baigiamas dugno montavimas.

Atverčiama sienelė ir pakylanti pertvara leis padalinti olimpinį baseiną į dvi arba tris zonas. Vienoje jų pakeliamas dugnas baseino gylį leis reguliuoti nuo 0 iki 3 metrų. Nardymo baseine –0-5 metrų gylį.

Baigiamajam įrangos montavimui planuojamas paskutinis baseinų rangovų „Variopool B.V.“ iš Olandijos vizitas – jo metu kompanija atliks paskutinius pakeliamų dugnų, sienelių montavimo ir derinimo darbus.

Visus rangos darbus planuojama baigti rudenį, o oficialius statybos užbaigimo dokumentus gauti iki metų pabaigos.

Kiti temos straipsniai

Ruukki
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu