Ekoklima

„Omberg group“ pradeda naujo daugiabučių komplekso Pilaitėje statybas: pasiūlys 135 butus

Deimantė Laumytė

Sostinės Pilaitės rajone viena iš didžiausių Lietuvoje NT plėtros bendrovė „Omberg group“ pradeda III-iojo „Vyšnių“ mažaaukščių pastatų gyvenvietės etapo statybas. Bendrovė leidimą statyti naują daugiabučių kompleksą gavo artėjant II-ojo projekto etapo darbų pabaigai. Parduoti ir beveik visi jau pastatyti butai „Vyšniose“, todėl, ekspertų teigimu, nauji butai leis užtikrinti pakankamą pasiūlą ir kainų stabilumą rajone.

„Kiekvienas naujas etapas vis pilnavertiškiau įgyvendina projekto autorių viziją: kuriame mažaaukštę, energetiškai efektyvią, visos šeimos poreikiams pritaikytą uždarą gyvenvietę, iš trijų pusių apsuptą gamtos, tačiau tuo pat metu esančią šalia svarbiausių Vilniaus arterijų“, – sako „Omberg group“ generalinė direktorė Deimantė Laumytė.

III-iąjį „Vyšnių“ etapą sudarys trys daugiabučiai pastatai, juose numatoma įrengti 135 A++ energinės klasės 1 – 3 kambarių butus. Projekto pastatai – mažaaukščiai, keturių aukštų, tačiau gyventojų patogumui juose bus įrengiami liftai, užtikrinantys susisiekimą tarp požeminės automobilių stovėjimo aikštelės ir laiptinių. Butai suprojektuoti itin skirtingiems naujakurių poreikiams: nuo 26 iki 62 kv. m. ploto, o dar didesnės erdvės ieškantiems pirkėjams, kaip ir ankstesniuose etapuose, bus sudaryta galimybė sujungti du šalia esančius butus.

„Vyšnios“ – populiariausias „Omberg group“ projektas, ne kartą pagal paklausą lyderiavęs ir visame mieste. Pasak bendrovės vadovės, tai lemia ne tik pats projektas, bet ir išskirtinis Pilaitės rajono populiarumas tarp jaunų šeimų, konkurencinga kaina bei nestandartiniai žalieji sprendimai.

„Kartu su augančia „Vyšnių“ gyvenviete, aktyviai tvarkome ir ją supančią gamtą: gyventojams čia ne tik sukursime vyšnių sodą kiemuose, bet ir sutvarkysime bene didžiausią sostinėje privačią rekreacinę zoną, joje esantį šilą paversime malonia laisvalaikio natūralioje gamtoje erdve“, – teigia D. Laumytė.

Sprendimas „Vyšnių“ naujakuriams padovanoti vyšnių sodą ir sutvarkytą šilą kilo analizuojant dažniausiai Vilniaus gyventojų išsakomus poreikius širdžiai brangiems namams. „Omberg group“ atliktos pakartotinės klientų ir sostinės gyventojų apklausos rodo, kad galimybė suderinti gyvenimą gamtoje arba labai arti jos ir tuo pat metu – patogų bei greitą susisiekimą su miesto centru, mokyklomis, darželiais, prekybos centrais, yra svarbiausias kokybiško gyvenimo kriterijus.

„Turėti žaliųjų erdvių netoli nuo namų visada buvo svarbu, tačiau pastebime, kad, miestui tankėjant, ši tendencija auga. Todėl tokių mažiau įprastų sprendimų, kaip rekreacinės erdvės įsigijimas ir pavertimas patrauklia laisvalaikio erdve, ateityje tikriausiai bus sutinkamas vis dažniau“, – sako „Omberg group“ vadovė.

Siekiant užtikrinti, kad „Vyšnių“ naujakuriai Pilaitėje prie namų turėtų ne tik gamtą, bet ir tokias kasdienes paslaugas, kaip kirpykla, kepykla, kavinė ar sporto klubas, pirmuosiuose daugiabučių aukštuose suprojektuotos komercinės patalpos. Ankstesnių etapų erdvėse smulkius verslus vystyti renkasi ir netoliese įsikūrę Pilaitės gyventojai.

III-iojo „Vyšnių“ etapo statybas planuojama baigti 2025 m. gegužę, butų pardavimai projekte prasidės šių metų rugpjūtį.

Apie „Omberg group“

Kaip ir 2021-aisiais, 2023-iaisiais „Omberg group“ buvo antra daugiausiai sostinės rinkoje naujos statybos butų pardavusi bendrovė.

Bendradarbiaudama su Šiaurės Europos investiciniu fondu, įmonė Vilniuje baigia statyti išskirtinį modernių dangoraižių projektą „Skylum“. Kartu su investiciniu fondu „North Europe Real Estate Development fund” (NERED) bendrovė kuria mažaaukščių namų, įsikursiančių įspūdingo vyšnių parko apsuptyje, gyvenvietę „Vyšnios“ Pilaitėje bei pradėjo paskutiniojo „Bajorų lajų“ etapo statybas. 

Išskirtinėje Kauno vietoje, užtikrinančioje bene didžiausią automobilių srautą visoje šalyje, „Omberg group“ plėtoja žalią ir inovatyvų komercinį „stock-office“ projektą „Stockholm“. Jį bendrovė vysto bendradarbiaudama su investiciniu Sandėliavimo ir komercinių erdvių plėtros fondu.

Kiti temos straipsniai

Rehau
Moderni izoliacija
GF bankas

Gfbankas.lt

GF BANKAS paskolos internetu!

Baltparma

Baltparma.lt

Baltparma - blokeliai ir kitos statybinės medžiagos

Ruukki Products AS

Ruukkistogas.lt

Plieninė stogo danga, lietvamzdžiai

Deinavos baldai

Deinavosbaldai.lt

Deinavosbaldai.lt - baldai internetu